- کد خبر: 16793806 تاریخ ایجاد: 03:41
کلنگ زنی اسکله بزرگ بندر سیراف /تصویر
تصویر خبر
طی مراسمی ساختمان اداری، رفاهی پایانه صادراتی میعانات گازی سیراف افتتاح و کلنگ اجرا و ساخت اسکله بزرگ بندر سیراف به زمین خورد.
به گزارش سیراف صلاه در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث اسکله و حوضچه آرامش پایانه صادرات معیانات گازی در شهر سیراف با حضور مهندس عراقی معاونت وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ، مهندس زرین فر معاون توسعه و منابع استانداری بوشهر ، حجت الاسلام والمسلمین عاشوری امام جمعه بندر سیراف،فتح اله نوروزی فرماندار کنگان،شورای شهر سیراف و برخی مسئولین استانی و شهرستانی در شهر سیراف انجام گردید.

در این مراسم همچنین ساختمان اداری،رفاهی پایانه صادراتی میعانات گازی سیراف افتتاح گردید./

عکس: پورتال فرمانداری شهرستان کنگان


 

Sabz Map  

 

 

تاریخ ایجاد: 07:46
سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی ابراهیمی معاون محترم امور استانها در گردهمائی ائمه جمعه جدیدالانتصاب در مجتمع آدینه تهران (94/02/29)
خلاصه سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی ابراهیمی در گردهمائی ائمه جمعه جدیدالانتصاب در مجتمع آدینه(94/02/29)
تصویر خبر

آشنایی  با تشکیلات و مقررات در نهاد نماز جمعه یک ضرورت است که هر امام جمعه در مسیر مأموریت و انجام وظابف خود آن را مورد توجه قرار می دهد.

  1.  دفاتر نمایندگی شورا در استانها : مسئولیت ابلاغ مصورات شورا – پیگیری انتصابات و شناسائی شهرهایی که ظرفیت برگزاری نماز جمعه را دارند. ایجاد هماهنگی و ارتباط ائمه جمعه با نماینده محترم ولی فقیه در استان و برگزاری همایش های استانی از جمله وظایف دفتر نمایندگی شورا است .
  2. نمایندگان شورا در استان مسئول رسیدگی به امور ائمه جمعه و ستادهای نماز جمعه و دفاتر ائمه جمعه در استان  است . بنابراین به اقتضاء مسئولیت نسبت به شیوه های مدیریت و باید و نبایدهای نهاد ، باید ائمه جمعه را در جریان مسائل گذشته و حکم آینده را داشته باشند و چنانچه مواردی لازم به پیگیری باشد باید به مرکز ارجاع گردد.  و دخالت مستقیم ننماید.
  3. نهاد نماز جمعه به لحاظ اینکه پشتوانه مردمی دارد و باید داشته باشد وظیفه مسئولین دفاتر است تا نیازهای امام جمعه را در هر شهر شناسایی و راه های مناسب و شایسته را جستجو نموده و حل مشکل نمایند تا حرمت امام جمعه حفظ گردد.