نکات خیلی مهم :

مسئولین محترم ستادهای نماز جمعه

با سلام و احترام

نظر به تحویل نام کاربری و رمز ورود سایت اینترنتی ستادهای نماز جمعه در سالهای گذشته به جنابعالی، به اطلاع می‌رساند مسئولیت مدیریت و محتوای منتشر شده در قالب متن خبر ، عکس ، فایل های چندرسانه ای،اطلاعات پرسنلی و...بر عهده شخص جنابعالی به عنوان مسئول ستاد خواهد بود.فلذا خواهشمند است،ضمن حفظ ، نگه داری و عدم افشای رمز ورود و نام کاربری،یا در اختیار قراردادن این اطلاعات نزد دیگران،از درج هرگونه اخبار غیرمرتبط با فعالیت ستادهای نماز جمعه،درسایت مذکور جداً خودداری فرمائید.

درغیراینصورت عواقب موضوع متوجه شخص جنابعالی خواهد بود.

شایان ذکر است در صورت بروز هرگونه مشکل یا فراموشی نام کاربری و رمز ورود ،با دفتر معاونت سازماندهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در تهران یا رابط محترم ستادهای نماز جمعه در استان تماس حاصل فرمائید.

دانلود فرم گزارش برگزاری برنامه های بزرگداشت چهلیمن سال اقامه نماز جمعه

دانلود فصل چهارم آیین نامه اجرایی ستادهای نماز جمعه


Sabz Map  

 

 

تاریخ ایجاد: 07:46
سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی ابراهیمی معاون محترم امور استانها در گردهمائی ائمه جمعه جدیدالانتصاب در مجتمع آدینه تهران (94/02/29)
خلاصه سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عبدالعلی ابراهیمی در گردهمائی ائمه جمعه جدیدالانتصاب در مجتمع آدینه(94/02/29)
تصویر خبر

آشنایی  با تشکیلات و مقررات در نهاد نماز جمعه یک ضرورت است که هر امام جمعه در مسیر مأموریت و انجام وظابف خود آن را مورد توجه قرار می دهد.

  1.  دفاتر نمایندگی شورا در استانها : مسئولیت ابلاغ مصورات شورا – پیگیری انتصابات و شناسائی شهرهایی که ظرفیت برگزاری نماز جمعه را دارند. ایجاد هماهنگی و ارتباط ائمه جمعه با نماینده محترم ولی فقیه در استان و برگزاری همایش های استانی از جمله وظایف دفتر نمایندگی شورا است .
  2. نمایندگان شورا در استان مسئول رسیدگی به امور ائمه جمعه و ستادهای نماز جمعه و دفاتر ائمه جمعه در استان  است . بنابراین به اقتضاء مسئولیت نسبت به شیوه های مدیریت و باید و نبایدهای نهاد ، باید ائمه جمعه را در جریان مسائل گذشته و حکم آینده را داشته باشند و چنانچه مواردی لازم به پیگیری باشد باید به مرکز ارجاع گردد.  و دخالت مستقیم ننماید.
  3. نهاد نماز جمعه به لحاظ اینکه پشتوانه مردمی دارد و باید داشته باشد وظیفه مسئولین دفاتر است تا نیازهای امام جمعه را در هر شهر شناسایی و راه های مناسب و شایسته را جستجو نموده و حل مشکل نمایند تا حرمت امام جمعه حفظ گردد.