- کد خبر: 10486809 تاریخ ایجاد: 04:26
دوشنبه 29 آبان : آغاز هفته بسیج
بازخوانی : آغاز هفته بسيج، در خطبه های نماز جمعه بخش جوادآباد
تصویر خبر
نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است.

بازخوانی : آغاز هفته بسيج، در خطبه های نماز جمعه 26 آبان 96 بخش جوادآباد به امامت امام جمعه محبوب بخش جوادآباد حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای رضاپور:

طبق فرموده رهبر معظم انقلاب بسیج مظهر عظمت ملت و نیروی کارآمد درونی کشور برای همه میدانها، بسیج لشکر انقلاب است، یک شط عظیم جاری است. بسیجی یک فرهنگ است. فرهنگ بسیجی فرهنگ معنویت و شجاعت و غیرت و استقلال است.
بسیجی یعنی یک انسان آماده دفاع از انقلاب در همه میدانها وقتی جنگ نظامی است اسلحه بدوش می گیرد وارد میدان می شود که اگر حضور بسیج در 8 سال دفاع مقدس نبود امروز سرنوشت کشور چیز دیگری بود.
و در میدان سازندگی حضور جدی دارد. وقتی کشور گرفتار بالاهای طبیعی می شود مانند زلزله ، باز بسیج وارد عمل می شود و در میدان فرهنگ نیز آن نهادی که بیش از همه در این میدان تهاجم فرهنگی و فتنه های دشمنان در مقابل دشمنان ایستاده است بسیج است.
لذا تا بسیج است نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد و دشمن هیچ لطمه ای به این انقلاب و نظام نخواهد توانست وارد کند.
هفته بسیج در حقیقت فرصت و بهانه ای برای زنده نگه داشتن ارزشها و روح بسیجی در آحاد ملت است. لذا هرساله کسانی که دلسوز این نظام هستند دلسوز آرمانهای شهدا هستند باید این روحیه بسیجی را برای کشور و انقلاب و اسلام حفظ کنند.

دوشنبه 29 آبان : آغاز هفته بسیج

 نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود.» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد. بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان رشادت و شهادت سرداده اند. بسیج میقات پا برهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن نام و نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند. بسیج لشکر مخلص خدا است که دفتر تشکیل آن را همه مجاهدان، از اولین تا آخرین امضا نمودند.»


 

Sabz Map  

 

 

تاریخ ایجاد: 06:44
گفتگوی " مدیر ستادهای نماز جمعه " حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح با پایگاه اطلاع رسانی ستادهای نماز جمعه
بازنگری سایت ستادهای نماز جمعه کشور
تصویر خبر

حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح "مدیر ستادهای نماز جمعه" در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستادهای نماز جمعه کشور اظهار داشت کار بازنگری سایت ستادهای نماز جمعه ، جهت بهره گیری هرچه بیشتر از فضای مجازی در تیرماه سال 94 به پایان رسیده  و صفحات جدید سایت مذکور به نشانی اینترنتی www.setadjomeh.com وwww.setadjomeh.ir بروزرسانی شده است .ایشان خاطرنشان کرد این سایت از امکانات و قابلیت های ویژه ای برای کاربران برخوردار میباشد که در این راستا بیش از 850 نام کاربری و رمز ورود برای ورود به سایت ستادهای نماز جمعه برای مسئولین محترم ستادهای نماز جمعه سراسر کشور و همچنین رابطین محترم ستادهای نماز جمعه در سطح استانها به همراه فایل آموزشی درج مطلب در پرتال به دفاتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ارسال شده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح ضمن تقدیرو تشکر از استقبال خوب مسئولین ستادهای نماز جمعه سراسر کشور از سایت  اشاره داشت: متاسفانه دشمنان قسم خورده انقلاب با استفاده از فضای سایبری درصدد شعله افروزی جنگ نرم در کشور هستند که باید با خودباوری، سخت کوشی و تقویت اعتماد به جوانان، دراین عرصه نیز بر حربه های استکباری فائق آئیم.

ایشان فرهنگ استفاده بهینه از فضای مجازی را یکی از دغدغه های  نهاد مقدس امامت جمعه دانسته و ابراز امیدواری کرد  با همراهی و همیاری مسئولین ستادهای نماز جمعه و همچنین رابطین ستادهای نماز جمعه در سطح استان ها گام های موثر و بلندی در این زمینه برداشته شود.

مدیر ستادهای نماز جمعه کشوربا تاکید بر ضرورت استفاده از فضای مجازی در راستای توسعه فرهنگ اسلامی  گفت: مسئولین ستادها باید ظرفیت های رسانه ای را به خوبی  شناسایی نموده و دارای مدیریت و برنامه مناسبی باشند تا با استعدادیابی و جلب افراد مستعد ، از امکاناتی که در اختیار دارند بهره مندی مطلوب را داشته و این فرصت خدمتگزاری را مغتنم شمارند.

ایشان در پایان برای تمامی عزیزانی که در این حوزه فعالیت می‌نمایند، علی الخصوص رابطین محترم ستادهای نماز جمعه استان های تهران ، البرز ، کرمان ، خراسان شمالی ، لرستان و همدان که در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی و رسانه ای ما کمال همکاری و معاضدت را معمول داشته اند کمال تشکر را ابراز نموده و برای انان از پیشگاه ربوبی تداوم توفیقاتشان را خواستار شد.