- کد خبر: 29597812 تاریخ ایجاد: 12:46
گزارش تصویری
حضور امام جمعه زرند در مراسم گرامیداشت هفته بسیج
تصویر خبر
حضور حجت الاسلام والمسلمین شجاعی امام جمعه محترم در مراسم گرامیداشت هفته بسیج که با حضور جمعی از مسئولین ...

همزمان با هفته گرامیداشت بسیج ودر آستانه  فرا رسیدن سالروز تشکیل بسیج مستضعفین مراسمی با حضور جمعی از مسئولین و اقشار مختلف بسیج شهرستان وبا سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین شجاعی امام جمعه محترم درمحل حسینیه ثارالله سپاه زرند برگزار شد.

حجت الاسلام شجاعی درسخنانی با تبریک ایام هفته بسیج به تمام بسیجیان و آزادیخواهان عالم تبریک بیان داشت: امروز فرهنگ بسیجی محدود به یک تشکل نظامی ومرز جغرافیایی ایران نیست .

وی اظهار داشت: امروز بسیج به تعبیر امام راحل عظیم الشأن(رضوان الله تعالی علیه)شجره طبیه ای است که زنده ،پویا وفعال است و به جریانی تبدیل شده است که دردنیا برای همه کشورهای مستکبرو ام الفسادی که دنبال زورگویی هستندخط ونشان می کشد ودر برابر آنها حرف برای گفتن دارد.

 امام جمعه زرند با ابراز خرسندی از این اتفاق شایسته ونقطه آغاز این حرکت که ازدل کشور عزیزمان ایران اتفاق اتفاده است،بیان داشت:  با درایت و بصیرتی که امام راحل از خودشان نشان دادند وفرمان تشکیل این نهاد مقدس را  صادر کردند ،امروز ما یک جبهه مقاوم در برابر همه زورگویان عالم داریم که حقیقتاً همه محاسبات آنها رابه هم ریخته است.

وی افزود: امروز بسیج یک فرهنگ متعالی وارزشی است که در گفتمان نظام مقدس جمهوری اسلامی شکل گرفت وتبلور یافت وامروز درعمل نماد سازی می کند وهر کجا که دفاع ازمظلوم باشد بسیج در آنجا حاضر است و کسانی درجای جای دنیا پیدا شدند که از این فرهنگ کپی و  الگو برداری کردند وشما می بینید که چه اتفاقاتی را در عالم رقم زدند .

حجت الاسلام شجاعی تصریح کرد:  امروز دشمنان یکی پس از دیگری سیلی های محکمی ازجبهه مقاومت می خورند که همه اینها نشان دهنده نفوذ فرهنگ بسیجی وآن حضور همیشگی وفراگیر وپیشرویی از بسیجیان عزیزمان درمیدانهای سخت شاهد بودیم وتمام این حرکت های ایثارگرانه، فداکاریها ومجاهدتهایی که قابل افتخار وتحسین هستند، مبتنی بر یک اصل شکل گرفته است وآن اصل متعالی شهادت است.

وی اظهار داشت: به فرموده رهبرعالیقدر وفرزانه انقلاب امام خامنه ای عزیز(حفظه الله تعالی)، جهاد وشهادت دو فصل بزرگ از حرکت بسیجی است .

نماینده ولی فقیه در شهرستان زرند بیان داشت:بسیج فریاد توده های مردم است ،آن اتفاقی که در بسیج افتاد وهمه محاسبات نظامی و تسلیحاتی دشمن را به هم ریخت این بود که نیروهای مردمی را به افرادی تبدیل کرد که وارد کارزار دفاع از ارزشها شدند، وقتی که مردم پا به این عرصه گذاشتند هیچ قدرتی یارای مقابله در برابر آن را ندارد.

وی گفت: عده ای به دنبال این هستند که بگویند تاریخ مصرف بسیج تمام شده است وبسیج را  به دوران دفاع مقدس و یا یک عرصه های خاص محدود ومنحصرکنند اما حضور نیروهای مردمی وبسیجی به قدری فعال وپُر رنگ و زنده وفعال وپویا وپُرنشاط درعرصه های مختلف خودش را نشان داده که خط بطلانی بر همه این القائات کشیده شده است .

امام جمعه زرند در ادامه با قدر دانی از زحمتها وایثارگریهای شهداء ومجاهدان وبسیجیان سلحشورنظام جمهوری اسلامی ابراز داشت: امروز شاهد حضور یکپارچه مردم بسیجی در عرصه های خدمت رسانی هستیم و در هرکجایی که نظام مقدس اسلامی احساس نیاز داشته بسیج همواره پیشگام بوده وما مفتخریم که این فرهنگ از کشور واز میان مردم ما به دنیا صادر شده ودرجای جای عالم ودرلبنان وکوچه پس کوچه های غزه واریحا شکل گرفته است واین فرهنگ بسیجی است که دشمن را به زانو درآورده است وآنها حرفی برای گفتن ندارند .

وی یادآور شد: امروز حقیقتاً دشمن در برابر فرهنگ بسیجی شکست خورده و اینها همه افتخاراتی است که برای نظام جمهوری اسلامی در عرصه فرهنگ سازی وصدور فرهنگ بسیجی اتفاق افتاده است .

حجت الاسلام شجاعی افزود: بسیجی با انتشار فرهنگ بسیجی وبالا بردن روحیه جهاد وشهادت دشمن را عاجز کرده است و امروز هم در عرصه های مختلف با رشادت وشهامت وشجاعت ودرایت پا به میدان گذاشتند وبرگهای زرینی برای این نهاد خدمتگزار ومردمی ثبت کردند .

وی درپایان اظهار امیدواری کرد: امروز تمام چشم امید ما درجنگ اقتصادی به بسیجیان وفرهنگ بسیجی است ویقین داریم که بسیجیان بصیر قطعاً دراین میدان هم دشمن را به زانو درمی آورند وان شاء الله شکست دیگری در این عرصه هم برای دشمن به ارمغان خواهند آورد    .Sabz Map  

 

 

تاریخ ایجاد: 06:44
گفتگوی " مدیر ستادهای نماز جمعه " حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح با پایگاه اطلاع رسانی ستادهای نماز جمعه
بازنگری سایت ستادهای نماز جمعه کشور
تصویر خبر

حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح "مدیر ستادهای نماز جمعه" در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستادهای نماز جمعه کشور اظهار داشت کار بازنگری سایت ستادهای نماز جمعه ، جهت بهره گیری هرچه بیشتر از فضای مجازی در تیرماه سال 94 به پایان رسیده  و صفحات جدید سایت مذکور به نشانی اینترنتی www.setadjomeh.com وwww.setadjomeh.ir بروزرسانی شده است .ایشان خاطرنشان کرد این سایت از امکانات و قابلیت های ویژه ای برای کاربران برخوردار میباشد که در این راستا بیش از 850 نام کاربری و رمز ورود برای ورود به سایت ستادهای نماز جمعه برای مسئولین محترم ستادهای نماز جمعه سراسر کشور و همچنین رابطین محترم ستادهای نماز جمعه در سطح استانها به همراه فایل آموزشی درج مطلب در پرتال به دفاتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ارسال شده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح ضمن تقدیرو تشکر از استقبال خوب مسئولین ستادهای نماز جمعه سراسر کشور از سایت  اشاره داشت: متاسفانه دشمنان قسم خورده انقلاب با استفاده از فضای سایبری درصدد شعله افروزی جنگ نرم در کشور هستند که باید با خودباوری، سخت کوشی و تقویت اعتماد به جوانان، دراین عرصه نیز بر حربه های استکباری فائق آئیم.

ایشان فرهنگ استفاده بهینه از فضای مجازی را یکی از دغدغه های  نهاد مقدس امامت جمعه دانسته و ابراز امیدواری کرد  با همراهی و همیاری مسئولین ستادهای نماز جمعه و همچنین رابطین ستادهای نماز جمعه در سطح استان ها گام های موثر و بلندی در این زمینه برداشته شود.

مدیر ستادهای نماز جمعه کشوربا تاکید بر ضرورت استفاده از فضای مجازی در راستای توسعه فرهنگ اسلامی  گفت: مسئولین ستادها باید ظرفیت های رسانه ای را به خوبی  شناسایی نموده و دارای مدیریت و برنامه مناسبی باشند تا با استعدادیابی و جلب افراد مستعد ، از امکاناتی که در اختیار دارند بهره مندی مطلوب را داشته و این فرصت خدمتگزاری را مغتنم شمارند.

ایشان در پایان برای تمامی عزیزانی که در این حوزه فعالیت می‌نمایند، علی الخصوص رابطین محترم ستادهای نماز جمعه استان های تهران ، البرز ، کرمان ، خراسان شمالی ، لرستان و همدان که در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی و رسانه ای ما کمال همکاری و معاضدت را معمول داشته اند کمال تشکر را ابراز نموده و برای انان از پیشگاه ربوبی تداوم توفیقاتشان را خواستار شد.