- کد خبر: 11689803 تاریخ ایجاد: 04:52
عملیات طرح تعریض بلوار شاهد قلعه گنج
عملیات طرح تعریض بلوار شاهد قلعه گنج
تصویر خبر
عملیات طرح تعریض بلوار شاهد قلعه گنج صبح روز یکشنبه یکم بهمن ماه سال جاری با حضور حجت الاسلام نجنو امام جمعه ،وحدت عیدی فرماندار،جاسم احمدی شهردار،حیدرصمیمی رئیس شورا و اعضا شورای شهر و جمعی از مدیران و روساء ادارات و کارکنان شهرداری قلعه گنج اغاز شد.

 

عملیات طرح تعریض بلوار شاهد قلعه گنج

 

عملیات طرح تعریض بلوار شاهد قلعه گنج صبح روز یکشنبه یکم بهمن ماه سال جاری با حضور حجت الاسلام نجنو امام جمعه ،وحدت عیدی فرماندار،جاسم احمدی شهردار،حیدرصمیمی رئیس شورا و اعضا شورای شهر و جمعی از مدیران و روساء ادارات و کارکنان شهرداری قلعه گنج اغاز شد.

جاسم احمدی در حاشیه طرح تعریض و ساماندهی بلوار شاهد در گفت‌وگو با خبرنگار ما  اظهار کرد:

 عملیات طرح تعریض بلوار شاهد در محدوده ی اداره برق و مدرسه ی شبانه روزی ممتازان آغاز شد.

وی با اشاره به عقب‌نشینی دیوار مدرسه ی شبانه روزی علامه حلی قلعه گنج  گفت: عملیات تعریض، خاکریزی، زیرسازی و محوطه‌سازی ،فضای سبز و ابیاری تحت فشار بلوار شاهد هم‌اکنون در دست اقدام قرار گرفته و شش میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این طرح عمران شهری برآورد شده است

شهردار قلعه گنج افزود: فاز نخست تعریض بلوار شاهد به طول نه هزار مترجهت احداث باند برگشت به شهر جهت بازگشائی و زیرسازی  ساماندهی و جدول گذاری این بلوار شهری در حال اجراست.

احمدی شهردار قلعه گنج هدف از اجرای این طرح عمران شهری را ساماندهی، بهبود در عبور و مرور شهروندان، جلوگیری از تصادفات و روان‌سازی ترافیک شهری  عنوان کرد.

 


Sabz Map  

 

 

تاریخ ایجاد: 06:44
گفتگوی " مدیر ستادهای نماز جمعه " حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح با پایگاه اطلاع رسانی ستادهای نماز جمعه
بازنگری سایت ستادهای نماز جمعه کشور
تصویر خبر

حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح "مدیر ستادهای نماز جمعه" در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستادهای نماز جمعه کشور اظهار داشت کار بازنگری سایت ستادهای نماز جمعه ، جهت بهره گیری هرچه بیشتر از فضای مجازی در تیرماه سال 94 به پایان رسیده  و صفحات جدید سایت مذکور به نشانی اینترنتی www.setadjomeh.com وwww.setadjomeh.ir بروزرسانی شده است .ایشان خاطرنشان کرد این سایت از امکانات و قابلیت های ویژه ای برای کاربران برخوردار میباشد که در این راستا بیش از 850 نام کاربری و رمز ورود برای ورود به سایت ستادهای نماز جمعه برای مسئولین محترم ستادهای نماز جمعه سراسر کشور و همچنین رابطین محترم ستادهای نماز جمعه در سطح استانها به همراه فایل آموزشی درج مطلب در پرتال به دفاتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ارسال شده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح ضمن تقدیرو تشکر از استقبال خوب مسئولین ستادهای نماز جمعه سراسر کشور از سایت  اشاره داشت: متاسفانه دشمنان قسم خورده انقلاب با استفاده از فضای سایبری درصدد شعله افروزی جنگ نرم در کشور هستند که باید با خودباوری، سخت کوشی و تقویت اعتماد به جوانان، دراین عرصه نیز بر حربه های استکباری فائق آئیم.

ایشان فرهنگ استفاده بهینه از فضای مجازی را یکی از دغدغه های  نهاد مقدس امامت جمعه دانسته و ابراز امیدواری کرد  با همراهی و همیاری مسئولین ستادهای نماز جمعه و همچنین رابطین ستادهای نماز جمعه در سطح استان ها گام های موثر و بلندی در این زمینه برداشته شود.

مدیر ستادهای نماز جمعه کشوربا تاکید بر ضرورت استفاده از فضای مجازی در راستای توسعه فرهنگ اسلامی  گفت: مسئولین ستادها باید ظرفیت های رسانه ای را به خوبی  شناسایی نموده و دارای مدیریت و برنامه مناسبی باشند تا با استعدادیابی و جلب افراد مستعد ، از امکاناتی که در اختیار دارند بهره مندی مطلوب را داشته و این فرصت خدمتگزاری را مغتنم شمارند.

ایشان در پایان برای تمامی عزیزانی که در این حوزه فعالیت می‌نمایند، علی الخصوص رابطین محترم ستادهای نماز جمعه استان های تهران ، البرز ، کرمان ، خراسان شمالی ، لرستان و همدان که در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی و رسانه ای ما کمال همکاری و معاضدت را معمول داشته اند کمال تشکر را ابراز نموده و برای انان از پیشگاه ربوبی تداوم توفیقاتشان را خواستار شد.