- کد خبر: 17751430 تاریخ ایجاد: 11:19
امام‌جمعه مهریز:
تشیع انگلیسی با تفرقه دنبال ضربه زدن به اسلام است
تصویر خبر
امام جمعه مهریز بااشاره تغذیه شدن جریان تشیع انگلیسی از سوی دشمنان اسلام، گفت: تشیع انگلیسی با تفرقه دنبال ضربه زدن به اسلام است.
حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مهریز ضمن سفارش خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به حدیثی از امام حسن عسکری (ع) اشاره و خاطرنشان کرد: امام حسن عسکری (ع) فرمودند از همه مجاهدتر کسی است که گناه را ترک کند و تقوای الهی را پیشه کند.
وی هشتم ربیع‌الاول، سالروز شهادت جان‌سوز حضرت امام حسن عسکری (ع) را به پیشگاه حضرت صاحب العصر (عج) و تمام شیعیان تسلیت گفت و ادامه داد: دوران امامت این امام بزرگوار، دوران حساسی بود و شیعه به یک قدرت بزرگ مبدل شده بود و دشمنان شیعیان از جانب ایشان و شیعیان احساس خطر می‌کردند، به‌ویژه اینکه بشارت آمدن فرزند ایشان که منجی عالم بشریت و درهم کوبنده ظلم و فساد است به گوش آنان رسیده بود، امام حسن عسگری (ع) را در حصر قراردادند و سرانجام با زهر جفا به شهادت رساندند.
امام‌جمعه مهریز شنبه ۲۶ آبان و نهم ربیع‌الاول که مصادف است با آغاز امامت پربرکت حضرت امام مهدی، صاحب‌الزمان (عج) را تبریک گفت و تأکید کرد: پیروان آن حضرت در زمان غیبت ایشان، منتظر واقعی باشند و انتظار واقعی چیزی جز دوری از گناه و انجام واجبات و اعمال خیر و رعایت اخلاق الهی و ترویج آن نیست.
محی‌الدینی با اشاره به گزافه‌گویی‌های اخیر سران آمریکا تصریح کرد: ادبیات سخیف سران آمریکا را محکوم می‌کنیم و جواب مقتدرانه سردار سلامی، پاسخی درخور به گزافه‌گویی‌های آمریکا است و به یاری خدا همان‌طوری که رهبر معظم انقلاب فرمودند مانند گذشته که ایستادگی کردیم، ملت غیور ایران اسلامی باری دیگر با مقاومت در برابر تحریم‌ها، سیلی دیگری به آمریکا خواهند زد.
وی بابیان اینکه مدال‌آوران و قهرمانان ورزشی، آبرو و عزت کشور اسلامی ما هستند، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار با مدال‌آوران پاراالمپیک از قهرمانان ورزشی که آرمان‌های ملی و حجاب اسلامی را گرامی داشتند تقدیر و تشکر کردند و آن را نماد جامعه اسلامی دانستند. استفاده از ظرفیت‌ها به‌ویژه ظرفیت‌های مغفول و افرادی مانند جانبازان باید در اولویت امر قرار گیرد.
امام‌جمعه مهریز در خصوص گرامیداشت سه‌شنبه ۲۹ آبان و آغاز هفته وحدت گفت: ولادت نبی اکرم (ص) بنا بر قول اهل تسنن و آغاز هفته وحدت که ابتکار و تدبیر امام خمینی (ره) است را گرامی می‌داریم و امروز که استکبار جهانی در پی ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمین جهان است، هفته وحدت فرصت مناسبی است برای طرح نیازهای امروز جهان اسلام و همدلی و اتحاد و نیز پاسخگویی به شبهات است.
محی‌الدینی همچنین افزود: کسانی که با عنوان شیعه انگلیسی به اسم اسلام فعالیت می‌کنند نیز از سوی آمریکا و دشمنان قسم‌خورده اسلام تغذیه می‌شوند و عامل تفرقه‌افکنی و در پی نابودی دین اسلام هستند.
 

Sabz Map  

 

 

تاریخ ایجاد: 06:44
گفتگوی " مدیر ستادهای نماز جمعه " حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح با پایگاه اطلاع رسانی ستادهای نماز جمعه
بازنگری سایت ستادهای نماز جمعه کشور
تصویر خبر

حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح "مدیر ستادهای نماز جمعه" در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستادهای نماز جمعه کشور اظهار داشت کار بازنگری سایت ستادهای نماز جمعه ، جهت بهره گیری هرچه بیشتر از فضای مجازی در تیرماه سال 94 به پایان رسیده  و صفحات جدید سایت مذکور به نشانی اینترنتی www.setadjomeh.com وwww.setadjomeh.ir بروزرسانی شده است .ایشان خاطرنشان کرد این سایت از امکانات و قابلیت های ویژه ای برای کاربران برخوردار میباشد که در این راستا بیش از 850 نام کاربری و رمز ورود برای ورود به سایت ستادهای نماز جمعه برای مسئولین محترم ستادهای نماز جمعه سراسر کشور و همچنین رابطین محترم ستادهای نماز جمعه در سطح استانها به همراه فایل آموزشی درج مطلب در پرتال به دفاتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ارسال شده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح ضمن تقدیرو تشکر از استقبال خوب مسئولین ستادهای نماز جمعه سراسر کشور از سایت  اشاره داشت: متاسفانه دشمنان قسم خورده انقلاب با استفاده از فضای سایبری درصدد شعله افروزی جنگ نرم در کشور هستند که باید با خودباوری، سخت کوشی و تقویت اعتماد به جوانان، دراین عرصه نیز بر حربه های استکباری فائق آئیم.

ایشان فرهنگ استفاده بهینه از فضای مجازی را یکی از دغدغه های  نهاد مقدس امامت جمعه دانسته و ابراز امیدواری کرد  با همراهی و همیاری مسئولین ستادهای نماز جمعه و همچنین رابطین ستادهای نماز جمعه در سطح استان ها گام های موثر و بلندی در این زمینه برداشته شود.

مدیر ستادهای نماز جمعه کشوربا تاکید بر ضرورت استفاده از فضای مجازی در راستای توسعه فرهنگ اسلامی  گفت: مسئولین ستادها باید ظرفیت های رسانه ای را به خوبی  شناسایی نموده و دارای مدیریت و برنامه مناسبی باشند تا با استعدادیابی و جلب افراد مستعد ، از امکاناتی که در اختیار دارند بهره مندی مطلوب را داشته و این فرصت خدمتگزاری را مغتنم شمارند.

ایشان در پایان برای تمامی عزیزانی که در این حوزه فعالیت می‌نمایند، علی الخصوص رابطین محترم ستادهای نماز جمعه استان های تهران ، البرز ، کرمان ، خراسان شمالی ، لرستان و همدان که در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی و رسانه ای ما کمال همکاری و معاضدت را معمول داشته اند کمال تشکر را ابراز نموده و برای انان از پیشگاه ربوبی تداوم توفیقاتشان را خواستار شد.