- کد خبر: 12308220 تاریخ ایجاد: 03:04
بشر قادر نیست تمام فضائل حضرت فاطمه(س) را بیان کند.
تصویر خبر

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا فاطمه الزهرا سیده نساء العالمین یا بنت محمد بنت محمد ابن  عبدالله یا قره عین رسول (ص)
عزاداری شهادت   ام الائمه حضرت زهرا سلام الله علیها ساعت ۷ صبح با حضور اقشار مختلف مردم و کارکنان ادارات در مسجد امام حسن مجتبی  علیه السلام شهر مالخلیفه برگزار گردید  حجت الاسلام  خالدی به حاضرین تسلیت ودر ادامه فرمودند. در جلسه شب گذشته به بعضی از فضائل حضرت زهرا سلام الله علیها اشاره کردیم فضائل این بی بی بزرگوار آنقدر زیاد است که بشر قادر نیست تمام این فضائل  را بیان کند. فاطمه در مکتب پیغمبر اکرم بزرگ شده است حضرت زهرا باعث خلقت است. حضرت زهرا برای ولایت آقا رسول الله تمام تلاش و توان خود را به کار برد تا اسلام ناب محمدی در سرزمین اعراب پیاده شود. بی بی دو عالم سخت ترین شرایط را گذران تا زحمات ۶۳ ساله پدر بزرگوارشان باقی بمانند. حضرت زهرا سلام الله علیها در تربیت فرزندان .در خانه داری. در مجالس داری. در سخنرانی. در خطبه خوانی درشوهرداری.درهمسایه داری   مانند نداشت حضرت زهرا سلام الله علیها تا سرحد شهادت برای ولایت برای  آقا امیرالمومنین علیه السلام مبارزه کرد دنبال ولایت بود از قرآن حمایت کرد از آقا امیرالمومنین امام زمانش حمایت کرد. با تمام وجود در خدمت اسلام بود وجود مقدس حضرت زهرا سلام الله علیها باعث پیشرفته اسلام ناب محمدی شد. بانوی دو عالم فرزندانی را تربیت کرد که همیشه دنبال دستورات الهی هستند و مردم را هدایت می کنند و اجر و مزدی هم نخواستند. خداوند تبارک و تعالی به پیغمبر فرمود ای رسول ما به  بگو قل الا اسئلکم علیه اجرا  الا المودة فی القربی. بگو من هیچ مز د  و پاداشی از شما نمیخواهم بجز  محبت ودوستی داشتن اهل بیتم .


Sabz Map  

 

 

تاریخ ایجاد: 06:44
گفتگوی " مدیر ستادهای نماز جمعه " حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح با پایگاه اطلاع رسانی ستادهای نماز جمعه
بازنگری سایت ستادهای نماز جمعه کشور
تصویر خبر

حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح "مدیر ستادهای نماز جمعه" در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستادهای نماز جمعه کشور اظهار داشت کار بازنگری سایت ستادهای نماز جمعه ، جهت بهره گیری هرچه بیشتر از فضای مجازی در تیرماه سال 94 به پایان رسیده  و صفحات جدید سایت مذکور به نشانی اینترنتی www.setadjomeh.com وwww.setadjomeh.ir بروزرسانی شده است .ایشان خاطرنشان کرد این سایت از امکانات و قابلیت های ویژه ای برای کاربران برخوردار میباشد که در این راستا بیش از 850 نام کاربری و رمز ورود برای ورود به سایت ستادهای نماز جمعه برای مسئولین محترم ستادهای نماز جمعه سراسر کشور و همچنین رابطین محترم ستادهای نماز جمعه در سطح استانها به همراه فایل آموزشی درج مطلب در پرتال به دفاتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ارسال شده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح ضمن تقدیرو تشکر از استقبال خوب مسئولین ستادهای نماز جمعه سراسر کشور از سایت  اشاره داشت: متاسفانه دشمنان قسم خورده انقلاب با استفاده از فضای سایبری درصدد شعله افروزی جنگ نرم در کشور هستند که باید با خودباوری، سخت کوشی و تقویت اعتماد به جوانان، دراین عرصه نیز بر حربه های استکباری فائق آئیم.

ایشان فرهنگ استفاده بهینه از فضای مجازی را یکی از دغدغه های  نهاد مقدس امامت جمعه دانسته و ابراز امیدواری کرد  با همراهی و همیاری مسئولین ستادهای نماز جمعه و همچنین رابطین ستادهای نماز جمعه در سطح استان ها گام های موثر و بلندی در این زمینه برداشته شود.

مدیر ستادهای نماز جمعه کشوربا تاکید بر ضرورت استفاده از فضای مجازی در راستای توسعه فرهنگ اسلامی  گفت: مسئولین ستادها باید ظرفیت های رسانه ای را به خوبی  شناسایی نموده و دارای مدیریت و برنامه مناسبی باشند تا با استعدادیابی و جلب افراد مستعد ، از امکاناتی که در اختیار دارند بهره مندی مطلوب را داشته و این فرصت خدمتگزاری را مغتنم شمارند.

ایشان در پایان برای تمامی عزیزانی که در این حوزه فعالیت می‌نمایند، علی الخصوص رابطین محترم ستادهای نماز جمعه استان های تهران ، البرز ، کرمان ، خراسان شمالی ، لرستان و همدان که در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی و رسانه ای ما کمال همکاری و معاضدت را معمول داشته اند کمال تشکر را ابراز نموده و برای انان از پیشگاه ربوبی تداوم توفیقاتشان را خواستار شد.