- کد خبر: 19398959 تاریخ ایجاد: 10:45
دریادلان گناوه 40 سالگی انقلاب را جشن گرفتند
تصویر خبر
22 بهمن روز تجلیل از مجاهدت های احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) حضرت امام خمینی (ره) ، تجدید بیعت با رهبرمعظم انقلاب و آرمان های شهدا ، تجلی وحدت و اقتدار ملی ایرانیان و اقتدار و سربلندی ملت ایران در برابر کل جهان است.
در جشن 40 سالگی انقلاب در شرایطی که دشمنان ایران به سرکردگی استکبارجهانی با انواع دشمنی ها، تحریم های گسترده و نقص قوانین و تعهدات بین المللی درصدد ایجاد موانع در مسیر پیشرفت و توسعه کشور و ناامیدی مردم از انقلاب و کشور برآمدند، مردم شریف و ولایی ایران اسلامی و به تبع آن در شهرستان گناوه باحضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، پایداری و استواری خود را در حمایت و صیانت از انقلاب و آرمان های بزرگ به رخ جهانیان کشیدند.
راهپیمایی چهلمین بهار سالروز پیروزی انقلاب در بندرگناوه از میدان امام (ره) با وجود هوای بارانی آغاز و تا مصلای جمعه همراه با برنامه های مختلفی ادامه یافت.
مرزنشینان سواحل نیلگون خلیج همیشه فارس با لبیک به ندای رهبر خود با اراده و مصمم به خیابان ها آمدند و در صفوفی منسجم و همدل یک بار دیگر با آرمان های امام راحل و شهدا و ارزش های انقلاب پیمان مجدد بستند.
شرکت گنندگان در راهپیمایی با مشت های گره کرده شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل ، ملت ما بیدار است از آمریکا بیزار است و مرگ بر ضد ولایت فقیه سر دادند و پاسخ قاطعی به مستکبران و ظالمان جهان دادند.
جشن 40 سالگی این نهضت، بادا مبارک بر امام و امت، امروز روز عزت ایران است، 22 بهمن جاودان است، نسل علی اکبریم ، فدائیان رهبریم، این همه لشکر آماده به عشق رهبر آمده، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست از دیگر شعارهای راهپیمایان بود که در خیابان های این شهر طنین اندازشد.
امام جمعه گناوه در جمع راهپیمایان در مصلای جمعه این شهر گفت: انقلاب اسلامی یک معجزه بی بدیل و بی نظیر بعد از عضر امام معصوم (ع) و آرزوی همه انبیای الهی بوده است.
حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: جشن 40 سالگی انقلاب به کوری چشم دشمنان و بدخواهان با عظمت و شکوه هر چه تمام تر برگزار شد و برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام افزوده شد.
وی یادآورشد: استقلال سیاسی از دستاوردهای مهم و شگرف انقلاب است و به برکت آن مردم و مسئولان بدون اینکه وابسته به بیگانه باشند ، خود تصمیم می گیرند.
امام جمعه گناوه گفت: دشمن در بیرون از مرزها هزینه های زیادی کرد تا استقلال ، عزت و پیشرفت را از ما بگیرد اما با حضور و پشتیبانی قاطعانه مردم تحت لوای رهبری تمام آرزوهای آنان برباد رفت.
وی بیان کرد: دستاوردهای انقلاب را نباید نادیده بگیریم و باید بصورت گسترده برای مردم تبیین و بازگو شود.
رکنی حسینی اظهارداشت: در ایام الله دهه فجر طرح هایی به ارزش 180 میلیادرتومان در این شهرستان افتتاح و اجرایی و تقدیم مردم این شهرستان شد.
امام جمعه گناوه از حضور گسترده مردم این شهرستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و زحمات و برنامه ریزی های ستاد دهه مبارک فجر تقدیر کرد.
برپایی ایستگاه سلامت ، رونمایی از سرود ما می توانیم ،تقدیر از 2چهره مبارز پیشکسوت انقلاب اسلامی و قرائت قطعنامه در 8 بند از برنامه های جانبی راهپیمایی 22 بهمن در گناوه بود.

Sabz Map  

 

 

تاریخ ایجاد: 06:44
گفتگوی " مدیر ستادهای نماز جمعه " حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح با پایگاه اطلاع رسانی ستادهای نماز جمعه
بازنگری سایت ستادهای نماز جمعه کشور
تصویر خبر

حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح "مدیر ستادهای نماز جمعه" در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ستادهای نماز جمعه کشور اظهار داشت کار بازنگری سایت ستادهای نماز جمعه ، جهت بهره گیری هرچه بیشتر از فضای مجازی در تیرماه سال 94 به پایان رسیده  و صفحات جدید سایت مذکور به نشانی اینترنتی www.setadjomeh.com وwww.setadjomeh.ir بروزرسانی شده است .ایشان خاطرنشان کرد این سایت از امکانات و قابلیت های ویژه ای برای کاربران برخوردار میباشد که در این راستا بیش از 850 نام کاربری و رمز ورود برای ورود به سایت ستادهای نماز جمعه برای مسئولین محترم ستادهای نماز جمعه سراسر کشور و همچنین رابطین محترم ستادهای نماز جمعه در سطح استانها به همراه فایل آموزشی درج مطلب در پرتال به دفاتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ارسال شده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح ضمن تقدیرو تشکر از استقبال خوب مسئولین ستادهای نماز جمعه سراسر کشور از سایت  اشاره داشت: متاسفانه دشمنان قسم خورده انقلاب با استفاده از فضای سایبری درصدد شعله افروزی جنگ نرم در کشور هستند که باید با خودباوری، سخت کوشی و تقویت اعتماد به جوانان، دراین عرصه نیز بر حربه های استکباری فائق آئیم.

ایشان فرهنگ استفاده بهینه از فضای مجازی را یکی از دغدغه های  نهاد مقدس امامت جمعه دانسته و ابراز امیدواری کرد  با همراهی و همیاری مسئولین ستادهای نماز جمعه و همچنین رابطین ستادهای نماز جمعه در سطح استان ها گام های موثر و بلندی در این زمینه برداشته شود.

مدیر ستادهای نماز جمعه کشوربا تاکید بر ضرورت استفاده از فضای مجازی در راستای توسعه فرهنگ اسلامی  گفت: مسئولین ستادها باید ظرفیت های رسانه ای را به خوبی  شناسایی نموده و دارای مدیریت و برنامه مناسبی باشند تا با استعدادیابی و جلب افراد مستعد ، از امکاناتی که در اختیار دارند بهره مندی مطلوب را داشته و این فرصت خدمتگزاری را مغتنم شمارند.

ایشان در پایان برای تمامی عزیزانی که در این حوزه فعالیت می‌نمایند، علی الخصوص رابطین محترم ستادهای نماز جمعه استان های تهران ، البرز ، کرمان ، خراسان شمالی ، لرستان و همدان که در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی و رسانه ای ما کمال همکاری و معاضدت را معمول داشته اند کمال تشکر را ابراز نموده و برای انان از پیشگاه ربوبی تداوم توفیقاتشان را خواستار شد.