- کد خبر: 10486809 تاریخ ایجاد: 04:26
دوشنبه 29 آبان : آغاز هفته بسیج
بازخوانی : آغاز هفته بسيج، در خطبه های نماز جمعه بخش جوادآباد
تصویر خبر
نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است.

بازخوانی : آغاز هفته بسيج، در خطبه های نماز جمعه 26 آبان 96 بخش جوادآباد به امامت امام جمعه محبوب بخش جوادآباد حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای رضاپور:

طبق فرموده رهبر معظم انقلاب بسیج مظهر عظمت ملت و نیروی کارآمد درونی کشور برای همه میدانها، بسیج لشکر انقلاب است، یک شط عظیم جاری است. بسیجی یک فرهنگ است. فرهنگ بسیجی فرهنگ معنویت و شجاعت و غیرت و استقلال است.
بسیجی یعنی یک انسان آماده دفاع از انقلاب در همه میدانها وقتی جنگ نظامی است اسلحه بدوش می گیرد وارد میدان می شود که اگر حضور بسیج در 8 سال دفاع مقدس نبود امروز سرنوشت کشور چیز دیگری بود.
و در میدان سازندگی حضور جدی دارد. وقتی کشور گرفتار بالاهای طبیعی می شود مانند زلزله ، باز بسیج وارد عمل می شود و در میدان فرهنگ نیز آن نهادی که بیش از همه در این میدان تهاجم فرهنگی و فتنه های دشمنان در مقابل دشمنان ایستاده است بسیج است.
لذا تا بسیج است نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد و دشمن هیچ لطمه ای به این انقلاب و نظام نخواهد توانست وارد کند.
هفته بسیج در حقیقت فرصت و بهانه ای برای زنده نگه داشتن ارزشها و روح بسیجی در آحاد ملت است. لذا هرساله کسانی که دلسوز این نظام هستند دلسوز آرمانهای شهدا هستند باید این روحیه بسیجی را برای کشور و انقلاب و اسلام حفظ کنند.

دوشنبه 29 آبان : آغاز هفته بسیج

 نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ما است. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود.» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد. بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان رشادت و شهادت سرداده اند. بسیج میقات پا برهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن نام و نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند. بسیج لشکر مخلص خدا است که دفتر تشکیل آن را همه مجاهدان، از اولین تا آخرین امضا نمودند.»


 

Sabz Map  

 

 

تاریخ ایجاد: 10:16
انتخاب ستادهای نمونه سال92
انتخاب ستادهای نمونه سال92
انتخاب ستادهای نمونه سال92
تصویر خبر
انتخاب ستادهای نمونه سال92