- کد خبر: 16793806 تاریخ ایجاد: 03:41
کلنگ زنی اسکله بزرگ بندر سیراف /تصویر
تصویر خبر
طی مراسمی ساختمان اداری، رفاهی پایانه صادراتی میعانات گازی سیراف افتتاح و کلنگ اجرا و ساخت اسکله بزرگ بندر سیراف به زمین خورد.
به گزارش سیراف صلاه در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث اسکله و حوضچه آرامش پایانه صادرات معیانات گازی در شهر سیراف با حضور مهندس عراقی معاونت وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ، مهندس زرین فر معاون توسعه و منابع استانداری بوشهر ، حجت الاسلام والمسلمین عاشوری امام جمعه بندر سیراف،فتح اله نوروزی فرماندار کنگان،شورای شهر سیراف و برخی مسئولین استانی و شهرستانی در شهر سیراف انجام گردید.

در این مراسم همچنین ساختمان اداری،رفاهی پایانه صادراتی میعانات گازی سیراف افتتاح گردید./

عکس: پورتال فرمانداری شهرستان کنگان


 

Sabz Map  

 

 

تاریخ ایجاد: 07:12
استقبال از برترین ماه خدا
تصویر خبر

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

این ماه پرفضیلت، فرصتی مغتنم و بس ارزشمند برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و انس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان شیرین‌تر می‌کند.

بی‌شک در پرتو خورشید درخشان ماه رمضان،‌سلطه عادت‌ها و غریزه‌ها بر زندگی انسان کاهش یافته،‌غفلت‌ها زدوده شده و روح برادری و همدردی با نیازمندان تقویت می‌گردد.

رمضان المبارک، ماهی است که تمام زمینه‌های معنوی برای گرایش به ارزش‌های متعالی فراهم است. نهایت لطف خداوند متعال در این ماه شامل انسان‌ها می‌شود؛ همین بس که پروردگار سبحان در ماه رمضان یک شب را به آدمی داده که برتر از هزار ماه است. در شب قدر درهای آسمان بیش از هر زمانی بر روی انسانها باز می‌شود که با درک صحیح فضیلت‌های این ماه آسمانی، زمینه و موجبات به دست آمدن مواهب، برکات الهی و عطایای ربانی فراهم می‌گردد.

پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت محمد(ص) درباره فضیلت ماه رمضان فرموده‌اند: «ماه رمضان، ماه خدای عزوجل است که در آن پاداش کارهای نیک دو برابر می‌شود و گناهان زدوده می‌شوند. ماه رمضان ماه برکت و افزایش، ماه بازگشت و انابه و آمرزش گناهان و ماه آزادی و رهایی از جهنم و دستیابی به بهشت است. پس ای مردم، در ماه رمضان از هر کار بد و حرامی دوری کنید و در آن بسیار قرآن بخوانید و تمام اوقاتش را به یاد و ذکر پروردگارتان مشغول شوید. مبادا ماه رمضان نزد شما مانند دیگر ماه‌ها باشد؛ چرا که بر دیگر ماه‌ها برتری دارد.»