- کد خبر: 13967939 تاریخ ایجاد: 02:09
امام جمعه نهبندان در جلسه شورای اداری شهرستان بیان نمود:طرح میز پاسخگویی مسئولین در نماز جمعه در حال اجرا است
تصویر خبر

حجت الاسلام خزاعی امام جمعه نهبندان با بیان اینکه رسالت شورای اداری پیگیری مهمات شهرستان است،خشکسالی نهبندان را زلزله خاموش تعبیر و خواستار گنجاندن این مسئله مهم در برنامه کلان استان و کشور شد.

وی افزود:راه های شهرستان وضعیت مطلوبی ندارد و تسریع در عملیات راهسازی و دوبانده شدن محور نهبندان _شوسف را یک درخواست مردمی عنوان کرد.

امام جمعه نهبندان با تشکر از زحمات برگزار کنندگان همایش توسعه و فرصت های سرمایه گذاری نهبندان، برای چندمین بار متوالی حمایت خویش از سرمایه گذاران در منطقه را اعلام و با بخشی از بروکراسی اداری که سبب طولانی شدن و سلب روحیه و انگیزه از سرمایه گذاران می شود انتقاد و با موازی کاری برخی سرمایه گذاران به شدت مخالفت کرد.


Sabz Map  

 

 

تاریخ ایجاد: 07:12
استقبال از برترین ماه خدا
تصویر خبر

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

این ماه پرفضیلت، فرصتی مغتنم و بس ارزشمند برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و انس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان شیرین‌تر می‌کند.

بی‌شک در پرتو خورشید درخشان ماه رمضان،‌سلطه عادت‌ها و غریزه‌ها بر زندگی انسان کاهش یافته،‌غفلت‌ها زدوده شده و روح برادری و همدردی با نیازمندان تقویت می‌گردد.

رمضان المبارک، ماهی است که تمام زمینه‌های معنوی برای گرایش به ارزش‌های متعالی فراهم است. نهایت لطف خداوند متعال در این ماه شامل انسان‌ها می‌شود؛ همین بس که پروردگار سبحان در ماه رمضان یک شب را به آدمی داده که برتر از هزار ماه است. در شب قدر درهای آسمان بیش از هر زمانی بر روی انسانها باز می‌شود که با درک صحیح فضیلت‌های این ماه آسمانی، زمینه و موجبات به دست آمدن مواهب، برکات الهی و عطایای ربانی فراهم می‌گردد.

پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت محمد(ص) درباره فضیلت ماه رمضان فرموده‌اند: «ماه رمضان، ماه خدای عزوجل است که در آن پاداش کارهای نیک دو برابر می‌شود و گناهان زدوده می‌شوند. ماه رمضان ماه برکت و افزایش، ماه بازگشت و انابه و آمرزش گناهان و ماه آزادی و رهایی از جهنم و دستیابی به بهشت است. پس ای مردم، در ماه رمضان از هر کار بد و حرامی دوری کنید و در آن بسیار قرآن بخوانید و تمام اوقاتش را به یاد و ذکر پروردگارتان مشغول شوید. مبادا ماه رمضان نزد شما مانند دیگر ماه‌ها باشد؛ چرا که بر دیگر ماه‌ها برتری دارد.»