- کد خبر: 23421503 تاریخ ایجاد: 09:35
پیام تسلیت مدیر نمایندگی شورا در شهادت سردار قاسم سلیمانی
تصویر خبر
پیام تسلیت مدیر نمایندگی شورا در استان مرکزی در شهادت سردار قاسم سلیمانی

بسم الله الرحمن الرحیم 

ومن المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوا الله علیه  فمنهم من قضی نحبه ومنهم من ینتظر ومابدلوا تبدیلا 

شهادت سردار بزرگ و رشید جهان اسلام حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را به محضر حضرت ولی عصر ارواحنا له فداه، مقام معظم رهبری مدظله العالی  ملتهای شریف ایران و عراق و تمامی مسلمین وشیعیان جهان و مردم ولایت مدار استان مرکزی تسلیت عرض می نماییم.

خون این شهیدان والامقام بار دیگر نشان داد که دو ملت بزرگ ایران و عراق دارای سرنوشتی مشترک بوده و در این راه از نثار خون عزیزترین فرماندهان خود دریغ نخواهند کرد.

جنایت بزدلانه نیروهای تروریست آمریکایی در به شهادت رساندن این شهیدان عزیز بار دیگر ثابت کرد که دشمن از هیچ‌گونه عمل ناجوانمردانه‌ای برای جلوگیری از استقلال و سعادت ملتهای منطقه دریغ نمی‌کند.

شهادت این سرداران سرافراز نوید بخش شکست و زبونی دشمنان و عزت و سربلندی بیشتر اسلام و مسلمین در منطقه خواهد بود.

حاج قاسم سلیمانی سرباز و سردار اسلام عزیز و انقلاب اسلامی و ولایت و ملت ایران بود که به آرمان عزت و هویت و تمدن اسلامی اذعان داشت و به فرمانده محور مقاومت در جهان اسلام مبدل گشت و دربرابر تروریسم ایستاد و از ملت بزرگ عراق و ایران دفاع کرد و در پایان به فوز عظیم شهادت و لقاء الله نائل آمد و دشمنان اسلام و ایران و عراق و امت اسلامی بدانند رفتن سردارانی چون حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس عزیز گرچه سخت و جانکاه است اما راه سرخ آنان با اقتدار و افتخار ادامه خواهد یافت.

ائمه جمعه استان مرکزی ضمن تبریک و تسلیت شهادت این شهدای عزیز،  بر ادامه راه آنان تا نابودی استکبار و رژیم صهیونیستی و پیروزی جبهه حق و مقاومت تأکید کرده و باور دارد رزمندگان اسلام، پاسخ سختی را به این جنایت خواهند داد.      

 والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

 

 دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مرکزی


Sabz Map