- کد خبر: 10360327 تاریخ ایجاد: 12:35
پیام تسلیت ستاد نماز جمعه فرخشهر به هموطنان زلزله زده غرب کشور
تصویر خبر
ضایعه مصیبت بار زلزله استان های غربی کشور عزیزمان را به همه هموطنان داغدار تسلیت عرض می نماییم.

                                     

بسم الله الرحمن الرحیم

پا تأسف و اندوه فراوان خبر زمین‌لرزه در غرب کشور را که به جان‌باختن جمعی از هم‌میهنان عزیز و زخمی شدن جمعی بیشتر انجامیده و خسارات بسیاری پدید آورده است، دریافت کردم.

وظیفه‌ی مسئولان آن است که در همین اولین ساعات با همه‌ی همّت و توان به یاری آسیب‌دیدگان بویژه در زیر آوار ماندگان بشتابند و با بهره‌گیری سریع از همه‌ی امکانات موجود، از افزایش تلفات جلوگیری کنند.

ارتش و سپاه و بسیج، با نظم و سرعت به آوار برداری و انتقال مجروحان کمک کنند و دستگاههای دولتی چه نظامی و چه غیر نظامی همه‌ی توان خود را برای یاری آسیب دیده‌ها و خانواده‌های آنان به صحنه آورند.

اینجانب از اعماق دل، این حادثه‌ی تلخ و مصیبت‌بار را به ملّت ایران بخصوص به مردم عزیز استان کرمانشاه و بویژه به خانواده‌های مصیبت‌زده تسلیت عرض میکنم و متضرعانه از خداوند متعال میخواهم که این محنت و رنج را مایه‌ی جلب رحمت و فضل خود قرار دهد و بر صبر و پایداری و مقاومت ملّت عزیزمان بیفزاید.

از همه‌ی کسانی‌که میتوانند به نحوی در سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند درخواست میکنم که به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند.

والسلام علیکم و رحمة الله

سیّدعلی خامنه‌ای
22 آبان 1396

 

إنا لله وإنا إليه راجعون

ضایعه مصیبت بار زلزله استان های غربی کشور عزیزمان را به همه هموطنان و خدمت بازماندگان این واقعه جانسوز تسلیت عرض کرده و آرزوی غفران الهی برای هموطنان عزیز جان باخته و صبر جزیل و جزای خیر برای بازماندگان ایشان را از درگاه الهی داریم.

بگوئید مائیم از کردگار    به او باز گردیم فرجام کار 

هر که آمد به جهان ز اهل فنا خواهد بود    آن که پاینده و باقی است خدا خواهد بود

 
ما همه فانی و بقابس تراست    ملک تعالی و تقدس تراست

یس عدم گردم عدم چون ارغنون

گویدم انّا الیه راجعون


 

Sabz Map