- کد خبر: 23420683 تاریخ ایجاد: 09:13
پیام تسلیت امام جمعه برازجان در شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
تصویر خبر
بسم رب الشهداء والصدیقین
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا
خبر شهادت چهره بین المللی مقاومت،اسطوره جهاد سردار رشید اسلام سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی که همه عمر با عزت خود را در مسیر جهاد در راه خدا و دفاع از مظلومین و مستضعفین و آرمانهای رهایی بخش انقلاب اسلامی و دفاع از حریم اهل البیت علیهم السلام گذرانید،امت اسلام و آزادیخواهان عالم و تمامی مجاهدان در سراسر جهان را عزادار نمود.
این یار و ذوالفقار ولایت پس از چهل سال مبارزه با شیاطین جهانی به فیض عظمای شهادت نائل آمد و به خیل همسنگران شهیدش پیوست.
قطعا این خونهای پاک نقطه رویش مجاهدانی همچون سلیمانی عزیز است که درخت تناور انقلاب اسلامی و مقاومت و بیداری امت اسلام را حراست می کنند.
همانطور که رهبری معظم انقلاب وعده فرمودند فرزندان انقلاب اسلامی داغ ننگ ابدی این جنایت بزدلانه را بر دل استکبار و صهیونیسم جهانی و ارتجاع منطقه خواهند نهاد.
اینجانب به نمایندگی از مردم شهید پرور و انقلابی دشتستان شهادت این فرمانده رشید اسلام را به محضر قدسی قطب عالم امکان حضرت صاحب الامر ارواحنا فداه ،فرمانده معظم کل قوا،ملت انقلابی ایران،مجاهدان جبهه مقاومت،سپاه پاسداران غیور و خانواده و وابستگان محترم و عزیزش تبریک و تسلیت عرض مینمایم.
حسن مصلح
امام جمعه برازجان

Sabz Map