- کد خبر: 12733849 تاریخ ایجاد: 03:07
پیام امام جمعه شهرستان اندیمشک: خانواده‌ها مراقب کودکان و نوجوانان خود باشند و با آگاهی دادن آنها را از خطرات مواد محترقه مطلع کنند.
تصویر خبر
پیام امام جمعه شهرستان اندیمشک: خانواده‌ها مراقب کودکان و نوجوانان خود باشند و با آگاهی دادن آنها را از خطرات مواد محترقه مطلع کنند.

پیام امام جمعه شهرستان اندیمشک:خانواده‌ها مراقب کودکان و نوجوانان خود باشند و با آگاهی دادن آنها را از خطرات مواد محترقه مطلع کنند.

متاسفانه اجرای آیین چهارشنبه آخر سال هر ساله موجب صدمه دیدن بسیاری از جوانان و نوجوانان می شود که کام بسیاری از خانواده ها را در آستانه نوروز تلخ می کند.

حسيني نوري :با اینکه چهارشنبه سوری مبنای دینی و اسلامی ندارد، برای حفظ آسایش و رفاه عمومی جامعه از تهیه مواد محترقه که نه تنها هدردادن اموال است بلکه خسارت های جانی را هم به دنبال دارد، صرف نظر کنند.

 

امام جمعه شهرستان اندیمشک:حوادث ناشی از این آتش بازیها گاهی آنچنان به جان کودکان و نوجوانان می ‌افتد که سالهای سال آثار آن نه تنها از چهره که از یاد و خاطره افراد پاک نمی‌شود، این درحالیست که با کنترل و آگاهی بخشی و نظارت خانواده‌ها می‌توان آسیب‌های چهارشنبه آخرسال را کاهش داد.

 

حسینی نوری: با تاکید  اینکه والدین مراقب فرزندان باشند  گفت: خانواده‌ها مراقب کودکان و نوجوانان خود باشند و با آگاهی دادن آنها را از خطرات مواد محترقه مطلع کنند.

 

امام جمعه انديمشك: معلمان و دانش آموزان باید خطرات ناشی از بازی با مواد منفجره و وسایل آتش‌بازی را به دوستان خود یادآوری کنند و حتی‌المقدور از حضور در این مراسم به ویژه در محل‌های شلوغ خودداری کرده  دانش آموزان و نوجوانان باید توصیه‌های کارشناسان ایمنی را جدی گرفته و با بی‌احتیاطی در روزهای پایانی سال شادی خود و دیگران را خراب نکنند.

سید مصطفی حسینی نوری

امام جمعه شهرستان اندیمشک


 

Sabz Map