- کد خبر: 9242326 تاریخ ایجاد: 03:58
امام جمعه اهرم خبرداد:
همایش بزرگ عاشوراییان در اهرم برگزار می شود
تصویر خبر
امام جمعه اهرم گفت: هیئت های مذهبی استان بوشهر به میزبانی شهر اهرم در همایش بزرگ عاشوراییان حضور خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه اهرم، صبح امروز جلسه هماهنگی همایش بزرگ میثاق با عاشوراییان با حضور امام جمعه اهرم، رئیس شورای تبلیغات اسلامی سهرستان تنگستان، معاون فرمانداری تنگستان، هیات های مذهبی و دیگر ادارات این شهرستان برگزار شد.

در این دیدار حجت الاسلام عیسی راستگو ضمن خیر مقدم به روسای محترم نهادها با بیان اینکه سال گذشته همایش بزرگ عاشوراییان در برازجان برگزار شد عنوان کرد: امسال تجمع بزرگ عاشوراییان به میزبانی شهر اهرم برگزار مي شود.

وی افزود: هیات های مذهبی از سر تاسر استان در این همایش حضور داشته و  سعي و تلاش ما در برگزاری هرچه با شکوه تر این مراسم است.

امام جمعه اهرم عنوان کرد : با توجه به فرصت باقی مانده به برگزاری تجمع روز هفتم محرم، اقدام‌ها باید جدی گرفته شود و تمهیدات لازم در این ارتباط اتخاذ شود.

در این جلسه مقرر گردید:

زمان تجمع هیات مذهبی استان بوشهر به میزبانی شهر اهرم روز پنجشنبه مورخه 8 مهر ماه 96 مصادف با ۷ ماه محرم در مصلای جمعه این شهر ساعت 9:00 برگزار خواهد شد.

مقرر شد نیروی انتظامی شهرستان تنگستان نسبت به تامین امنیت تمهیدات لازم را انجام داده و نیز کنترل مسیرهای ورودی و خروجی از جهت ترافیکی اقدامات لازم را بعمل آورد.

مصوب شد اکیب های آتش نشانی و خدمات ایمنی توسط شهرداری و هلال احمر با تمام تجهیزات بهداشتی و درمانی و پزشک در روز برگزاری همایش درمحل مراسم حضور داشته باشند.

از اصحاب رسانه در خواست شد برای دعوت مردم و حضور آنها در همایش عاشورايیان با چهره های فرهنگی شهرستان همکاری کنند.


Sabz Map