تاریخ ایجاد: 09:23
ویژه نامهء برنامه های سالگرد اقامهء نماز جمعهء کشور
نشریه ندای جمعه - ویژهء 5 مردادماه
تصویر اصلی دریافت فایل
شرح عملکرد و اقدامات انجام شده و مراسمات برگزار شده بمناسبت سالگرد اقامهء نخستین نماز جمعهء کشور

بمناسبت پنجم مرداد ماه ، سالگرد اقامهء نخستین نماز جمعهء کشور ، بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، نهاد امامت جمعهء بخش وشمگیر و شهر انبارالوم ، بهمراه اعضای محترم ستاد برگزاری نماز جمعهء شهر انبارالوم ، برنامه های فرهنگی و مراسمات ویژهء ای برای این روز تدارک و اجراء نمودند.

دیدار و سرکشی از مؤمنین و نمازگذاران جمعه . که بعلّت بیماری ، خانه نشین شده اند. در این دیدارها ، امام جمعهء محترم ضمن دعا و طلب سلامتی برای آنان از درگاه خداوند متعال ، نسبت به اهمیّت رعایت شئونات عبادی در دوران بیماری و تأثیر آن در تسریع بهبودی بیماران مطالبی بیان نمودند.

همچنین امام جمعهء محترم بخش وشمگیر و شهر انبارالوم ، بهمراه مسئول محترم دفتر و همچنین تعدادی از اعضای ستاد برگزاری نماز جمعهء بخش وشمگیر ، با حضور در منازل تعدادی از نیازمندان ، و اهدای سبد کالا و کمک و مساعدت نقدی ، از آنان دیدار و دلجوئی نمودند.

لازم بذکر است که بخش وشمگیر ، از نقاط محروم مرزی می باشد که بعلّت تغییرات اقلیمی و کاهش شدید نزولات آسمانی ، دچار محرومیّت شدید اقتصادی شده است. با توجه به اینکه اقتصاد این بخش متّکی بر کشاورزی می باشد ، ادامهء این وضع ، و عدم برنامه ریزی برای تغییر شیوه و الگوهای کشاورزی ، نابودی اقتصاد این بخش را بدنیال خواهد داشت.


Sabz Map