- کد خبر: 12178023 تاریخ ایجاد: 12:10
ملت ایران هوشیارتر و قوی تر از قبل در صحنه است
ملت ایران هوشیارتر و قوی تر از قبل در صحنه است
تصویر خبر
فرمانده قرارگاه ارتش در جنوب‌ غرب کشور گفت: دشمنان این نظام باید بدانند که مردم ایران اسلامی با هوشیاری و بصیرت کامل و قوی تر از قبل، پشت سر رهبر خود حرکت می کنند.
امیر سرتیپ علی ظریفی یگانه روز یکشنبه در حاشیه راهپیمائی 22 بهمن در اهواز در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مردمی که امروز در راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور دارند در واقع همان کسانی هستند که سال ها قبل این انقلاب را به پیروزی رساندند و اکنون در حفظ انقلاب اسلامی که برخاسته از وحدت و همدلی ملت است، تا سر حد جانشان تلاش می کنند.
فرمانده قرارگاه ارتش در جنوب‌ غرب کشور با اشاره به این که کشور ایران بعد از گذشت 39 سال به لطف این انقلاب اسلامی به عنوان کشوری قدرتمند در جهان شناخته شده است افزود: قطعا آرامش و قدرت امروز ما نشأت گرفته از حضور پرشور مردم در صحنه‌های مختلف تحت رهبری مقام معظم رهبری است.
وی ادامه داد: حضور انبوه ملت ایران و به ویژه خوزستانی ها در راهپیمایی 22 بهمن ‌ماه امسال، بهترین سند برای تثبیت انقلاب اسلامی و بزرگ ‌ترین ضربه به دشمنان نظام است.
ظریفی یگانه با اشاره به این که مردم ما خود را صاحب این انقلاب می دانند و این بزرگترین حسن انقلاب اسلامی به شمار می رود افزود: ملت ما هر وقت وجود دشمن را احساس کنند به صورت یکپارچه به صحنه می‌آیند و قدرت انقلاب و ملت را به نمایش می‌گذارند.

Sabz Map