- کد خبر: 12183918 تاریخ ایجاد: 02:43
شور و اشتیاق مردم زرقان در راهپیمایی ۲۲ بهمن
تصویر خبر
مردم شهید پرور، انقلابی و ولایت‌مدار شهر زرقان بار دیگر با تجدید میثاق با آرمان‌های مقدس بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با حضور انقلابی خود در راهپیمایی پرشور یوم‌الله ۲۲ بهمن همگام با ملت شریف ایران اسلامی بار دیگر حمایت قاطع خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام کرده و پاسخ کوبنده‌ای به بدخواهان این نظام الهی دادند.

مردم شهید پرور، انقلابی و ولایت‌مدار شهر زرقان در صبح سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بار دیگر با تجدید میثاق با آرمان‌های مقدس بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با حضور انقلابی خود در راهپیمایی پرشور یوم‌الله ۲۲ بهمن همگام با ملت شریف ایران اسلامی بار دیگر حمایت قاطع خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام کرده و پاسخ کوبنده‌ای به بدخواهان این نظام الهی دادند.

دانش آموزان و فرهنگیان زرقان دوشادوش مردم شهید پرور زرقان در خلق حماسه ای باشکوه در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی سهیم بودند. ۲۲بهمن ۹۶ زرقان با جمعیتی متراکم و انبوه برگزار شد و از نکات جالب این راهپیمایی حضور فعال نسل سوم و نسل چهارمی های انقلاب در این جشن ملی بود و تشکلهای دانش آموزی ،پیشتازان و هلال احمر با لباسهای مخصوص خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده بودند.

مردم زرقان که راهپیمایی را از جلوی مسجد جامع آغاز کرده بودند،تا گلزار شهدا به مسیر خود ادامه دادند و در طی مسیر شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر می دادند.


 

Sabz Map