- کد خبر: 23425683 تاریخ ایجاد: 10:48
بیانیه
شهادت انسان ساز و تاریخ ساز سردارتربیت یافته مکتب امام خمینی
تصویر خبر
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه ،فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر ،و مابدّلوا تبدیلا
بسم الله الرحمن الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه ،فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر ،و مابدّلوا تبدیلا
شهادت انسان ساز و تاریخ ساز  سردارتربیت یافته مکتب امام خمینی ، حاج قاسم سلیمانی و همراهان آن بزرگمرد مقاومت اسلامی را به محضر رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی و شما مردم شهید پرور کرمان که مفتخر به تربیت سربازان بی نظیر برای جبهه حق هستید تبریک و تسلیت  می گوئیم.
مصیبت فقدان این سردار دلاور بدون تردید برای همه ملت ما و ملتهای اسلامی تلخ و سخت خواهد بود.اما به فرموده ی  رهبر معظم انقلاب اسلامی انتقام جبهه مقاومت اسلامی سخت تر خواهد بود.
بر این باوریم هر چند این واقعه عظیم   و بزرگ است اما برکات و آثار این خونهای پاک، بسی بزرگتر بوده و تقویت و بالندگی و نشاط بیشتر مقاومت اسلامی را در  تطهیر بلاد اسلامی از لوث وجود استکبار و صهیونیسم خبیث  ، در پی خواهد داشت.
بدون تردید آثار وبرکات این خونهای پاک ، گرد وغبار فتنه و توطئه را از عراق عزیز و ایران سربلند و دیگر بلاد اسلامی خواهد زدود .
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان کرمان این افتخار بزرگ را به ارواح پاک آن شهیدان سرافراز به ویژه روح مطهر حاج قاسم عزیز،تبریک گفته و فقدان جانکاه آن سردار دلها را به محضرحضرت  ولیعصر  ارواحنا فداه و نائب برحقش امام خامنه ای و امت مسلمان و ملت بزرگ ایران ،به ویژه مردم و رزمندگان داغدار استان دلاورخیز کرمان و بالاخص به همسر مکرمه و فرزندان عزیز و خانواده آن شهید بزرگ جبهه ی مقاومت جهانی اسلام تبریک و تسلیت گفته و از خداوند عزیز و منتقم جبران این مصیبت بزرگ را با خواری و ذلت بیشتر آمریکای جهانخوار  و زوال اسرائیل غاصب تمنا می نماید.
والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته

Sabz Map