- کد خبر: 14908031 تاریخ ایجاد: 12:14
ستاد اقامه نماز جمعه باغین
دیدار اعضای شورای شهر باغین با امام جمعه محترم حجه الاسلام والمسلمین اسماعیل زاده مورخ 1397/04/20
تصویر خبر
در جلسه ای که در محل دفتر امام جمعه شهر باغین برگزار شد رئیس و همچنینی اعضای شورای شهر باغین ضمن خیر مقدم به حضور امام جمعه جدید شهر باغین موفقیت و کار های انجام شده در شهر باغین را ثمره ی همدلی بین مردم و مسئولین به ویژه شورای شهر دانستند. در ادامه حجهالاسلام والمسلمین اسماعیل زاده امام جمعه محترم باغین شورای شهر را مرکز فرماندهی شهر و اداره ی امور شهر معرفی کردند. ایشان از تعهد و تخصص و همدلی و خلاقیت شورای محترم در جهت خدمت به مردم و ایجاد نشاط و شادابی و سربلندی و عزت برای این مردم خوب و انقلابی و شهید پرور آن هم با همت مضاعف توصیه کردند.ایشان در ادامه اعضای شورای شهر را توصیه به خدمت راستین که حاصل اعتماد صادقانه مردم که به شما اعتماد و رای دادند نمودند. ایشان در ادامه از موضع گیری ها و حرف های حکیمانه و راهگشا در این منصب مقدس که پل ارتباطی بین مردم و دولت و کمک به شهردار شهر در مدیریت شهری مطالب ارزنده ای را بیان فرمودند.
در جلسه ای که در محل دفتر امام جمعه شهر باغین  برگزار شد رئیس  و همچنین اعضای شورای شهر باغین ضمن خیر مقدم به حضور امام جمعه جدید شهر باغین موفقیت و کار های انجام شده در شهر باغین را ثمره ی همدلی بین مردم و مسئولین به ویژه شورای شهر دانستند.
در ادامه حجه الاسلام والمسلمین اسماعیل زاده امام جمعه محترم باغین شورای شهر را مرکز فرماندهی شهر و اداره ی امور شهر معرفی کردند.
ایشان از تعهد و تخصص و همدلی و خلاقیت شورای محترم در جهت خدمت به مردم و ایجاد نشاط و شادابی و سربلندی و عزت برای این مردم خوب و انقلابی و شهید پرور آن هم با همت مضاعف توصیه کردند.ایشان در ادامه اعضای شورای شهر را توصیه به خدمت راستین که حاصل اعتماد صادقانه مردم که به شما اعتماد و رای دادند نمودند.
ایشان  از موضع گیری ها و حرف های حکیمانه و راهگشا در این منصب مقدس که پل ارتباطی بین مردم و دولت و کمک به شهردار شهر در مدیریت شهری مطالب ارزنده ای را بیان فرمودند.

 

Sabz Map