تاریخ ایجاد: 11:13
دومین گردهمائی ملی مدیران نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه برگزار شد
تصویر خبر
دومین گردهمائی ملی مدیران نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه برگزار شد
تصویر خبر

به گزارش روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، دومین گردهمائی ملی مدیران نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه؛ مورخ 20 و 21 خردادماه در مجتمع علمی و فرهنگی آدینه تهران برگزار شد. 

در این گردهمایی حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ضمن قدردانی از تلاش و همکاری مدیران نمایندگی شورا در استانها با اشاره به حادثه شهادت مظلومانه شهید شب قدر حجت الاسلام والمسلمین خرسند (امام جمعه کازرون) گفت: با شهادت این امام جمعه مردمی، نهاد نمازجمعه بعد از سال ها مجددا صاحب سرمایه معنوی شد.   

 حجت الاسلام حاج علی اکبری خون شهید خرسند را باعث احیای فضای وحدت در این شهر دانست و افزود: حضور گسترده مردم در تشیع جنازه این شهید نشانه قدرشناسی و وفاداری مردم به روحانیت و نمازجمعه می باشد.

در ادامه برنامه پس از تبیین راهبردها و سیاست های شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در حوزه های مختلف و پرسش و پاسخ مدیران نمایندگی شورا در استانها، مراسم تکریم حجج اسلام آقایان کریمی، معادی و بنی احمدی (مدیران سابق نمایندگی شورا در استانهای اردبیل، خراسان رضوی و البرز) و معارفه حجج اسلام ایزدی، نصیری و راست روش بعنوان مدیران جدید نمایندگی شورا در استانهای خراسان رضوی؛ اردبیل و البرز برگزار شد.  

همچنین در این گردهمایی دو روزه برش استانی برنامه های سال 1398 شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و برنامه 40 سالگی نمازجمعه از سوی معاونت های مربوطه تبیین گردید. 

گزارش تصویری

  •  
  •  
  •  

 


Sabz Map