- کد خبر: 20139924 تاریخ ایجاد: 11:50
حجت الاسلام خدری:
دنیا پذیرفته است که سپاه مهمترین نیروی نظامی برای مقابله و ایستادگی در برابر تروریسم است
تصویر خبر
حجت الاسلام خدری گفت: آن چیزی که انقلاب ما از تشکیل سپاه تجربه کرد پاسداری انقلاب است که رعب و وحشت را در دل دشمنان به وجود آورد و اقدام اخیر آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران بسیار خنده دار است؛ دنیا پذیرفته که سپاه مهمترین نیروی نظامی است که مقابل تروریست ایستاده که یکی از مخوف ترین آنها داعش می باشد.
حجت الاسلام رضا خدری صبح امروز در دیدار با جمعی از پاسداران و بسیجیان شهر  چغادک با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و جانباز اظهار داشت: همچنان که در قرآن آمده باید در مقابل دشمنان دین آمادگی خود را داشته باشیم و هرآنچه که در توان است باید به میدان آورد.
امام جمعه شهر چغادک افزود: تشکیل سپاه پاسداران توسط امام را کار بسیار ارزشمند و بزرگی دانست و افزود: امروز پس از 40 سال این یگان هم پاسدار انقلاب در مرزهای جمهوری اسلامی و در داخل کشور است و علاوه بر آن در خارج از مرز در منطقه و در محور مقاومت به عنوان نیروهای فداکار و مخلص در عرصه بین المللی شناخته می شود.
وی افزود: آن چیزی که انقلاب ما از تشکیل سپاه تجربه کرد پاسداری انقلاب است که رعب و وحشت را در دل دشمنان به وجود آورد و اقدام اخیر آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران بسیار خنده دار است؛ دنیا پذیرفته که سپاه مهمترین نیروی نظامی است که مقابل تروریست ایستاده که یکی از مخوف ترین آنها داعش می باشد.
حجت الاسلام خدری با بیان اینکه تروریست خواندن سپاه، مضحک و نشان از حماقت آنها است گفت: این اقدام آمریکا به جهت خدمات و کارایی سپاه است، آنها می دانند محکم ترین نیرویی که می تواند جلوی آنان بایستد سپاه است.
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر اضافه کرد: امروز سپاه نه تنها در عرصه نظامی بلکه در عرصه های مختلف همچون فرهنگی نقش مهمی را ایفا می کند و خدمات بسیاری را به کشور ارائه کرده است و به واسطه اقدامات خوبی که انجام داده در چشم مردم بسیار از گذشته محبوب تر شده است.
گفتنی است در این دیدار حجت الاسلام خدری با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای از سرهنگ اوژن فرمانده حوزه رمضان و نیز فرمانده گردان امام حسین(ع) و جمعی از پاسداران و بسیجیان و جانبازان تجلیل کرد.

Sabz Map