- کد خبر: 14911156 تاریخ ایجاد: 01:38
مسئولان نسبت به خریداری ۲ تن سکه پاسخگو باشند؛
در خطبه‎های سیاسی نماز جمعه این هفته همدان چه گذشت؟ 15 تیرماه 1397
تصویر خبر
مسئولان باید امروز به مردم پاسخگو باشند که چگونه فردی می‌تواند بدون اطلاع نهادهای نظارتی و مربوطه 2 تن سکه خریداری و بازار را دچار مشکل کند | مردم عزیز هم متوجه باشند هنگامی که کالایی گران یا دچار کمبود می‌شود از خرید بیش از نیاز و ذخیره سازی خودداری کنند و با خویشتن داری افراد سودجو را در رسیدن به اهداف شوم‌شان ناکام کنند.
به گزارش همدان پرس؛ نماینده ولی‌فقیه در استان همدان گفت: مسئولان نسبت به خریداری ۲ تن سکه از سوی یک نفر پاسخگو باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه برخی افراد سودجو در عرصه بازار و اقتصاد می‌خواهند رگ حیات مردم را قطع کنند، گفت: مسئولان باید امروز پاسخگو باشند چگونه فردی می‌تواند بدون اطلاع نهادهای نظارتی و مربوطه ۲ تن سکه خریداری کند.

آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی در خطبه‌های این هفته نماز‌جمعه همدان ضمن دعوت نماز‌گزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: انسان برای انجام کوچکترین و بزرگترین امور دنیا نیاز به معرف و شناخت دارد والا دچار گمراهی می‌شود.

وی با اشاره به تاکید معصومین(ع) در روایات درباره اهمیت دنیاشناسی گفت: هر انسانی اگر بخواهد صراط مستقیم را پیدا کند نیازمند معرفت و شناخت است چراکه هلاکت و گمراهی بسیاری از انسان‌ها به سبب عدم شناخت دنیا است.

امام جمعه همدان با بیان اینکه تفکر و ایدئولوژی صهیونیست‌ها همه چیز را خلاصه در همین دنیا می‌داند و به آخرت و حساب و کتاب اعمال قائل نیست، گفت: به همین سبب شاهد ظلم و خونریزی این تفکر در جهان هستیم.

وی با تاکید بر اینکه اسلام به پویایی اقتصادی جامعه و معاش مردم توجه بسیار دارد، اظهار داشت: اگر معاش انسان تامین باشد معاد او نیز اصلاح می‌شود در غیر اینصورت آخرت را هم از دست خواهد داد.

نماینده ولی فقیه در همدان گفت: برخی افراد سودجو بازار ارز و سکه را طوری کرده‌اند که در واقع دارند به کشور و مردم خیانت می‌کنند این افراد با این کار در حال خیانت به نظام، خون شهدا و مردم هستند و می‌خواهند رگ حیاتی مردم را بزنند.

وی با بیان اینکه درست است در حوزه اقتصاد دشمن در حال توطئه بوده اما مردم نیز باید هوشیار باشند و با بعضی اقدامات آب به آسیاب دشمن نریزند، گفت: خریدهای مردم باید به اندازه نیاز باشد و از اسراف خودداری کنند.

امام جمعه همدان گفت: افراد سودجویی که بازار ارز و سکه و اقتصاد کشور را دچار آشفتگی می‌کنند باید با آن‌ها برخورد قاطع شود و مسئولان منویات رهبری در این خصوص را عملی کنند.

نماینده ولی فقیه در همدان گفت: مسئولان باید امروز به مردم پاسخگو باشند که چگونه فردی می‌تواند بدون اطلاع نهادهای نظارتی و مربوطه 2 تن سکه خریداری و بازار را دچار مشکل کند.

وی خطاب به مردم اظهار داشت: مردم عزیز هم متوجه باشند هنگامی که کالایی گران یا دچار کمبود می‌شود از خرید بیش از نیاز و ذخیره سازی خودداری کنند و با خویشتن داری افراد سودجو را در رسیدن به اهداف شوم‌شان ناکام کنند.

وی با تاکید مجدد بر توجه رئیس جمهور و سایر مسئولان به دستورات رهبری گفت: مسئولان عرصه را برای کسانیکه می‌خواهند اقتصاد را فلج کنند ناامن کنند.

به گزارش تسنیم؛ نماینده ولی فقیه در همدان با تقدیر از حرکت جهادی قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه در تکمیل طرح آب‌رسانی به خرمشهر، گفت: این عزیزان کاری دشوار را در گرمای بیش از 50 درجه گرمانی خوزستان انجام دادند که از خداوند برای ایشان توفیق مسئلت داریم.

وی در پایان با اشاره به نامه قدردانی سردار سلیمانی به رئیس جمهور بخاطر موضع‌گیری خوب ایشان در برابر توطئه آمریکا گفت: دشمن هرگز نخواهد توانست در برابر ایران اسلامی متحد و قدرتمند کاری از پیش ببرد.

Sabz Map