- کد خبر: 20139772 تاریخ ایجاد: 11:45
خطبه های نماز جمعه 23/فروردین/1398 شمال غرب شیراز به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مرادی
تصویر خبر

خطبه های نماز جمعه 23/فروردین/1398 شمال غرب شیراز به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مرادی

اعمال ریز و کارهای خیر که توأم با اخلاص و تقوا و با انگیزه الهی است در نزد خداوند عظمت بسیار زیادی دارد و نباید آنها را دست کم گرفت و ناچیز شمرد.

خطیب نماز جمعه شمال غرب شیراز با اشاره  به تولد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان بیان کردند:  قرآن افراد انقلابی و پایه گذار نهضت را جوانان معرفی می کند. امام راحل(ره) نیز فرمودند:نیروهای جوان رمز تحقق و پیروزی ماست جوانان مسئول نگهداری از امانت بزرگ الهی هستند.

وی با اشاره به روز ارتش افزودند: نیروی زمینی ما در دفاع مقدس 48 هزار شهید داده است. ارتش ما از سه ویژگی مهم و منحصر به فرد برخوردار است: 1- ایمان،هویت دینی و انگیزه الهی. 2- رهبری عادل و صالح فرماندهی کل قوا.3- پایگاه عظیم مردمی. ایشان تأکید کردند: مسأله مهم استقلال ارتش ما است که تحت نفوذ بیگانه نیست و حتی در ابزار نظامی ارتش ایران خودکفا است.

در ادامه افزودند: برای اولین بار در طول تاریخ است که یک دولت خائن تروریست پرور، یک نهاد مردمی جوشیده از انقلاب و مشروع و قانونی را به عنوان تروریست معرفی می کند و او را تحریم می کند. در حالی که فضیلت سپاه با این اهانت ها از بین رفتنی نیست سپاه آنقدر جایگاه رفیعی دارد و مقامش بلند است که با این طرح هاد و برنامه ها جایی را نمی برند دشمنان...

حجت الاسلام والمسلمین مرادی ضمن محکوم کردن این طرح گفتند: با اعلام انزجار، با تجمع و راهپیمایی با عمق وجود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت می کنیم که عزت و افتخار ما از وجود سپاه و نیروهای مسلح است.


Sabz Map