- کد خبر: 12204291 تاریخ ایجاد: 04:19
حماسه تماشایی نمینی ها در 22 بهمن 96
تصویر خبر
در سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مردم فرهنگ دوست نمین با حضور کم سابقه و تماشایی خود بار دیگر به دنیا اثبات کردند پشت رهبر و انقلاب خود ایستاده اند.

 مردم ولایتمدار نمین با حضور پرشور، انقلابی و تماشایی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال حماسه ای به یادماندنی خلق کرده و بار دیگر وفاداری خود را به آرمان های انقلاب را ثابت کردند.

 

اقشار مختلف مردم از پیر و جوان، زن و مرد، کوچک و بزرگ، همه و همه با حضور پرشور خود در این روز، گوشه ای از عشق و علاقه خود به انقلاب اسلامی را نشان دادند.راهپیمایان در مسیر راهپیمایی که از مقابل مسجد جامع آغاز شده بود با در دست داشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی و پلاکاردهایی با مضامین "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر انگلیس"، "من انقلابی ام"، "ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزار است"، "ما تا آخر ایستاده ایم" و ... مشت دوباره ای بر دهان دشمنان اسلام و انقلاب زدند. امام جمعه نمین در این مراسم گفت: مردم ایران با گذشت 39 سال از پیروزی انقلاب اسلامی از امانت بزرگ امام شهدا به خوبی نگه داری کرده اند.

 

حجت الاسلام صفر یوسف زاده ضمن تشکر از حضور بی سابقه اهالی در این راهپیمایی اظهار کرد: با وجود همه مشکلات اقتصادی در کشور باز هم حضور گسترده شما، دشمنان اسلام  و انقلاب را خار و ذلیل کرد و نشان داد که مشکلات کشور، مردم را از انقلاب و ولایت جدا نخواهد کرد.

وی افزود: دشمنان هر لحظه سعی می کنند سیلی هایی که از ملت ایران خورده اند را جبران کنند ولی ملت ایران باز هم به آن ها سیلی می زند.

 

در پایان این مراسم قطعنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن در مقابل مسجد جامع قرائت شد و با تکبیر های راهپیمایان مورد تایید قرار گرفت.

گفتنی است مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در 6 نقطه شهرستان نمین با استقبال و حضور بی سابقه مردم برگزار شد.

 


Sabz Map