- کد خبر: 22810472 تاریخ ایجاد: 02:14
گزارش تصویری
حضور وزیر نیرو در گلزار شهداء زرند وادای احترام به شهدای شهرستان
تصویر خبر
همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرمان جناب آقای مهندس اردکانیان وزیر نیرو در سفر به شهرستان زرند در معیت حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه محترم ...
همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرمان جناب آقای مهندس اردکانیان وزیر نیرو مورخه98/08/20 در سفر به شهرستان زرند در معیت حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه محترم و دیگر مسئولین شهرستان با حضور در گلزار شهداء زرند ضمن گل افشانی وقرائت فاتحه برمزار شهدای دفاع مقدس وامنیت به مقام بلنداین شهدای والامقام ادای احترام نمودند.


کلنگ طرح فاضلاب زرند به روش بیع متقابل با ۲۱۷ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری همزمان با سفر رییس جمهور به استان کرمان با حضور وزیر نیرو به زمین زده شد.

این طرح با هدف بازیابی پساب مصارف صنعتی و کشاورزی، کمک به اشتغال در طول دوره ساخت و بهره برداری، جلوگیری از آلودگی محیط زیست و کمک به رشد صنعت و کشاورزی منطقه آغاز به کار کرد. برای این طرح ۴۵۹ کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب، هشت کیلومتر خط انتقال و تصفیه‌خانه‌ای با ظرفیت ۱۶ هزار متر مکعب پیش‌بینی شده است.

طرح فاضلاب زرند از طرح‌های شرکت آب و فاضلاب در شهرستان زرند است که طبق برنامه زمان‌بندی در سال ۱۴۰۱ به بهره‌برداری خواهد رسید.

"رضا اردکانیان" وزیر نیرو در حاشیه افتتاح این پروژه با بیان اینکه امیدواریم این پروژه طی ۳ سال آینده عملیات احداثش به پایان برسد اظهار کرد: با پیگیری های صورت گرفته امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم مشکل آب شهرستان های شمال استان کرمان که با بحران روبرو می باشند را برطرف و مشکل آب کشاورزی و صنعت را نیز از دریای عمان با لوله کشی به این مناطق تامین کنیم.

http://yascms.ir/emam/gozaresh/ux3345.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/ux3346.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/ux3347.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/ux3348.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/ux3349.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/ux3350.jpg

http://yascms.ir/emam/gozaresh/ux3351.jpg

Sabz Map