تاریخ ایجاد: 10:57
حضور مدیر محترم ستادهای نماز جمعه سراسر کشور حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح در گردهمایی مسئولین ستادهای نماز جمعه استان خراسان جنوبی + دانلود تصاویر
تصویر خبر

 اولین گردهمایی سال 97 مسئولین ستادهای نماز جمعه استان خراسان جنوبی  با حضور مدیر محترم ستادهای نماز جمعه سراسر کشور حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح در تاریخ 27 تیرماه به میزبانی شهرستان بیرجند برگزار گردید.

حجت الاسلام محمود سیاح مدیر محترم ستادهای نماز جمعه کشور: یکی از مهم ترین برنامه های ستاد نماز جمعه را تقویت  قرارگاه فرهنگی برشمرد که باتوجه به توطئه های دشمنان و مبارزه با جنگ نرم از مهم ترین برنامه ها و  وظیفه های ستادهای نماز جمعه سراسر کشور میباشد که علاوه بر تقویت نمازجمعه در سایر مکان ها از جمله مدارس،دانشگاهها و روستاها باید این قرارگاه فرهنگی راه اندازی شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمود سیاح در این سخنرانی پیرامون اهمیت و جایگاه نمازجمعه در کشور و هم چنین نقش مسئولان و اعضای ستادهای نمازجمعه  اشاره کردند و عنوان کردند که 5 مردادماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه به امامت آیت ا... طالقانی یکی از رویدادهای مهم در کشورمیباشد.

وی در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به برگزاری نمازجمعه و تلاش های اعضای ستاد نمازجمعه و ائمه جمعه،  کار آنان را بازگرداندن انسانها به فطرت اولیه خود دانست و طبق فرمایش معصوم عنوان کرد :  کسی که به نمازجمعه میرود و پس از فارغ شدن از نماز مانند کسی است که تازه متولد شده است.

حجت الاسلام محمود سیاح  یکی از مهم ترین برنامه های ستاد نماز جمعه را تقویت  قرارگاه فرهنگی برشمرد که باتوجه به توطئه های دشمنان و مبارزه با جنگ نرم از مهم ترین برنامه ها و  وظیفه های ستادهای نماز جمعه سراسر کشور میباشد که علاوه بر تقویت نمازجمعه در سایر مکان ها از جمله مدارس،دانشگاهها و روستاها باید این قرارگاه فرهنگی راه اندازی شود و کار قرارگاهی هر چه جدی تر انجام گیرد.

 وی افزود ستاد نمازجمعه باید با  فضاسازی و کار قرارگاهی بستر مناسب را برای حضور حداکثری اقشار مختلف مردم بویژه جوانان را فراهم آورند.

ایشان افزودند امروز یکی از روش های دشمن جنگ نرم است که  نمازجمعه باید با روشنفکری و هدایتگری و کار جهادی و قرارگاهی با این امر مبارزه کند و با دشمنان داخلی و خارجی مقابله کند.

در ادامه ایشان ضمن تشرح وظایف ستادهای نماز جمعه از فعالیت های حجت الاسلام رحیم آبادی مسئول محترم دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان خراسان جنوبی و آقای امینی رابط ستادهای نماز جمعه استان ومسئولین ستاد های آیسک ، ارسک ، زیرکوه و بیرجندقدردانی نمود.

ضمناً ایشان  از ستادهای نماز جمعه خضری ، بیرجند و قائن بازدید به عمل آوردند.

 

 

  

 


Sabz Map