- کد خبر: 22810873 تاریخ ایجاد: 02:38
جلسه فرهنگ عمومی با حضور امام در فرمانداری شهرستان نظرآباد
تصویر خبر
پیامبر گرامی اسلام(ص) الگویی کامل برای جامعه مسلمان
پیامبر گرامی اسلام(ص) الگویی کامل برای جامعه مسلمان
✅حجت الاسلام موسوی امام جمعه محترم شهرستان در جلسه شورای اداری که امروز در محل فرمانداری نظرآباد برگزار شد؛ با بیان اینکه پیامبر گرامی اسلام(ص) الگویی کامل و جامع برای مسلمانان است گفت: سیره زندگی خاتم النبیین(ص) و امامان معصوم(ع) الگویی کامل در کلیه ابعاد زندگی معنوی، اجتماعی، سیاسی و... می باشد.
✅وی افزود: سعادت آدمیان چیزی جز الگوبرداری از زندگی اهل بیت(ع) و پیروی از راه آنها نیست.
✅این مسئول در ادامه در ارتباط با شهرستان نظرآباد و مسئولین آن تاکید کرد: به حمدالله شهرستان نظرآباد مردمانی ولایتمدار و متدین دارد که میتوان از آنها بعنوان افتخار و توانمندی عظیم و ارزشمند نظرآباد یاد کرد و خوشبختانه فرماندار جدید شهرستانمان نیز باروحیه خوب و متواضعانه ای که از ایشان شاهد هستیم قطعا خادم خوبی برای این مردم عزیز خواهد بود که این مهم بیش از پیش آینده روشن و آبادانی هرچه بیشتر شهرستان نظرآباد را در پی خواهد داشت.
✅رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان نظرآباد در خاتمه خاطرنشان کرد: انتخاباتی را در پیش داریم که هرکدام موظفیم در حد توان خود با اتحاد جمعی سعی در برگزاری هرچه پرشورتر آن داشته باشیم و این موضوع محقق نمیشود مگر با رضایتمندی مردم عزیزمان از عملکرد مسئولین که لذا از کلیه شما مسئولین شهرستان خواستارم همواره خدمت صادقانه و گره گشایی از مشکلات مردمی را در راس امور مدیریتی خود قرار دهید.

Sabz Map