- کد خبر: 12178794 تاریخ ایجاد: 12:23
تقدیر استاندار و نماینده ولی فقیه درخوزستان از حضورمردم در راهپیمایی 22 بهمن
تقدیر استاندار و نماینده ولی فقیه درخوزستان از حضورمردم در راهپیمایی 22 بهمن
تصویر خبر
استاندار خوزستان و نماینده ولی فقیه در این استان و امام جمعه اهواز از حضور باصلابت و پرشور مردم مومن ، انقلابی و همیشه در صحنه خوزستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تقدیر کردند.
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری در پیام مشترکی، حضور حماسی مردم در این همایش ملی ، را نشانه وفاداری و دلبستگی مردم متدین و انقلابی خوزستان به دستاوردها و آرمان های امام راحل و شهدای پرافتخار توصیف کردند.
در این پیام آمده است' مردم خوزستان با حضور چشم نواز و تماشایی ، یک دل و یک رنگ و پیوند مستحکم با انقلاب اسلامی ، افتخاری بزرگ آفریدند که در تاریخ ثبت و ضبط خواهد شد.
این پیام می افزاید: مردم خوزستان در جای جای آن با حضور یکپارچه و متحد به همه دشمنان فهماندند که در دفاع از انقلاب اسلامی و آرمان های مقدس آن لحظه ای تردید به خود راه نمی دهند ؛ ما باید از این مردم فهیم و مومن تشکر کنیم.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان نیز در بیانیه ای ، حضور باشکوه و با عظمت مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن را ستود.
در این بیانیه آمده است : مردم بصیر و انقلایی خوزستان با شور ملی و احساس مسئولیت ، حضوری حماسی رقم زدند و دنیا را متحیر و مبهوت حضور خود کردند.
حضرات آیات شفیعی ، فرحانی ، احمدی شاهرودی و حیدری نمایندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبری ، فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ، لشگر 92زرهی اهواز و مجمع نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی از حضور مقتدرانه و حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کردند.
به گزارش ایرنا راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در بیش از 70 نقطه شهری و بسیاری از روستاها استان به صورت خودجوش برگزار شد....ایرنا

 

Sabz Map