تاریخ ایجاد: 04:22
اولین گردهمائی مدیران نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه سراسر کشور در فروردین ماه 1398+ تصاویر
تصویر خبر

اولین گردهمائی مدیران نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در فروردین ماه 1398

تصویر خبر

به گزارش روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه؛ اولین گردهمایی مدیران نمایندگی شورا در تاریخ 27 فروردین ماه 1398 در مجتمع فرهنگی – آموزشی آدینه تهران برگزار گردید. 

در ابتدای این نشست حجت الاسلام و المسلمین نوری معاون سازماندهی شورا  ضمن تبریک اعیاد شعبانیه؛ تبیین راهبردهای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در سال 1398 را از اهداف این گردهمایی برشمرد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در این گردهمایی با اشاره به میلاد حضرت علی اکبر (ع) و برشمردن فضایل آن حضرت، بر استفاده بهتر از ظرفیت عظیم ماه شعبان تاکید کرد. 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری ضمن تاکید بر حمایت از جوانان افزود: قدر جوانان را بدانیم؛ از اینکه جوانان ما دوره‌های جهادی ببینند، معتکف بشوند، انقلابی بمانند، در خط سیرو سلوک مجاهدانه باشند و با شهدا انس بگیرند استقبال و حمایت کنیم.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به باران های اخیر و وقوع سیل در برخی مناطق کشور با توجه به نیاز فوری برای کمک رسانی به آسیب دیدگان سیل و استفاده از ظرفیت نهاد نماز جمعه در این زمینه گفت: جوانان علاقمند شهر خود را برای کمک به مناطق سیل زده ببرید که این موضوع خودش یک اردوی جهادی بسیار خوب است. و آن حالت بهجت معنوی که در هنگام کمک کردن به سیل زدگان در جوانان دیده می شود بسیار قابل تقدیر بوده و باعث ترویج محبت می گردد. 

ایشان در انتها ضمن تشکر از همکاری و همراهی مدیران نمایندگی شورا در استانها به ارائه نکاتی پیرامون برنامه ریزی و نظم در دفاتر پرداخت.

حجج اسلام و المسلمین آقایی (مشاور راهبردی ریاست شورا)، اسنفدیار (معاون ارتباطات و رسانه)، و آقایان موسوی(مدیر دفتر اموال، املاک و دارایی ها)، شکوری (مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات) و طالبی (مدیر طرح و برنامه) از دیگر سخنرانان این نشست بوده و به تشریح برنامه های حوزه مربوطه در سال 1398 پرداختند.

جهت مشاهده تصاویر(کلیک کنید)

 


 

Sabz Map