- کد خبر: 13845316 تاریخ ایجاد: 03:34
صبح امروز؛
امام جمعه جدید آبیک با آیت الله عابدینی دیدار کرد
تصویر خبر
حجت الاسلام سید محمد امینی امام جمعه جدید آبیک با نماینده ولی فقیه در استان قزوین دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین حجت الاسلام سید محمد امینی امام جمعه جدید آبیک به همراه تعدادی از مسئولان با آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین دیدار و گفت و گو کرد.
 
در این دیدار که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین برگزار شد حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین و تعدادی از مسئولان استان و شهرستان آبیک حضور داشتند.
 
آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین در این دیدار اظهار کرد: آغاز کار شما با ماه‌های مبارک شعبان و رمضان تلاقی پیدا کرده است و ان‌شاءالله برکت این ایام در کنار سوابق کاری خوب شما موفقیت‌های روز افزونی را برای شهرستان آبیک به همراه داشته باشد.
 
وی ساماندهی هر چه بیشتر فضای طلبگی و توجه بیش از پیش به حوزه علمیه شهرستان آبیک را ضروری دانست و افزود: خوشبختانه کارهای بسیار خوبی در فضای طلبگی در منطقه آبیک صورت گرفته است اما همچنان نیازمند کارهای بیشتر هستیم.
 
امام جمعه قزوین یاد و خاطره حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدابوتراب موسوی امام جمعه فقید آبیک را گرامی داشت و یادآور شد: مرحوم موسوی با نگاه مؤمنانه، دلسوز و با ذی‌طلبگی تا آخرین نفس به نظام و مردم خدمت کردند و ان‌شاءالله وجود شما این خلأ را پر کند.
 
حجت الاسلام سید محمد امینی متولد سال ۱۳۶۱ بوده و به عنوان امام جمعه در شهرستان نقنه در استان چهار محال و بختیاری فعالیت کرده است.
 
امامت جمعه شهر آبیک به مدت بیش از ۱۷ سال بر عهده حجت الاسلام سید محمد ابوتراب موسوی بود که با توجه به درگذشت این عالم بزرگ در ماه گذشته حجت الاسلام امینی جایگزین ایشان شده اند.
 
انتهای پیام/

Sabz Map