- کد خبر: 23669339 تاریخ ایجاد: 07:45
امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمانشان، موجی از بیداری، وحدت و بصیرت را بوجود آورد، عنوان کرد: راهبرد اساسی ایران و خط مقاومت، اخراج آمریکا از منطقه است، زیرا وجود آمریکا بجز فتنه، ویرانگری و آشوب تاثیر دیگری ندارد
امام‌جمعه کوهدشت: سیلی محکم ایران بر آمریکا دنیا، را متحیر ساخت
تصویر خبر
به گزارش ستاد خبری دفتر امام جمعه کوهدشت، حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه های نماز جمعه کوهدشت، اظهار داشت: عاقبت و سعادت برای انسان‌های باتقوا بوده و یکی از فلسفه های نماز‌جمعه توصیه به تقوا و طی کردن مراتب کمال است.
امام‌جمعه کوهدشت:
سیلی محکم ایران بر آمریکا دنیا، را متحیر ساخت

به گزارش ستاد خبری دفتر امام جمعه کوهدشت، حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه های نماز جمعه کوهدشت، اظهار داشت: عاقبت و سعادت برای انسان‌های باتقوا بوده و یکی از فلسفه های نماز‌جمعه توصیه به تقوا و طی کردن مراتب کمال است.

وی با‌اشاره به ضرورت اعتقاد انسان به مسئله یقین در زندگی ،افزود: انسان بایستی با آرامش زندگی کند،  اگر حریص باشد گداصفت خواهد شد زیرا این خصلت ،کلید هر رنج و سختی است.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمانشان، موجی از بیداری، وحدت و بصیرت را بوجود آورد، عنوان کرد: راهبرد اساسی ایران و خط مقاومت، اخراج آمریکا از منطقه است، زیرا وجود آمریکا بجز فتنه، ویرانگری و آشوب تاثیر دیگری ندارد.

وی با اشاره به اینکه سیلی محکم ایران بر پیکره آمریکا دنیا را متحیر ساخت، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب امروز در خطبه های نماز جمعه تهران فرمودند:  برخی دچار اشتباه محاسباتی شده اند، خیال می کنند نمی توان با آمریکا در افتاد،  بایستی بدانند که همه ملت عزیز، در خط مقاومت ایستاده اند و وجود نحس آمریکا را از منطقه بیرون کرده و انتقام سختی در راه است.

طهماسبی اشاره‌ای به حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی داشت و گفت: ما از این حادثه غمناک، بسیار متاثر هستیم و برای شهدای این حادثه طلب مغفرت می کنیم،کسی عمدا این کار را نکرده و یک خطا بوده است،در این قضیه دشمنان چون می خواهند اقتدار سپاه را به حاشیه بکشانند در حال تفرقه افکنی هستند.

امام جمعه کوهدشت ضمن تقدیر از خدمات سپاه در طول چهل سال انقلاب اسلامی، عنوان کرد: سپاه ۴۱ هزار شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است،اگر سپاه نبود کشور نیز نبود زیرا مظهر اخلاص و اقتدار است.

وی اشاره ای به موضوع انتخابات داشت و گفت: بحث احراز صلاحیت ها تمام شد و از تلاش های هیئت نظارت تشکر می کنیم، هر کاندیدی نیز اگر اعتراضی دارد از مجرای قانون پیگیر ان باشد.

Sabz Map