- کد خبر: 21236715 تاریخ ایجاد: 07:00
اقامه نماز جمعه 98/03/24
تصویر خبر
نماز جمعه این هفته شهر زاویه به امامت حجت الاسلام سلطانزاده امام جمعه زاویه در مصلی نماز جمعه با حضور نمازگزاران اقامه شد. امام جمعه در خطبه اول این هفته مردم را به فریضه فراموش شده امر به معروف و نهی از منکر که همان راه انبیاء و اولیا و راه اسلام هست دعوت کردند و همه را در مقابل کشف حجاب مسئول دانستند.
حجت السلام سلطان زاده امام جمعه شهر زاویه در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره بشهادت سربازان رشید اسلام از حزب موتلفه اسلامی، تلاش آنان را ساختن جوانانی با روحیه انقلابی و استکبار ستیزی برای تشکیل حکومت اسلامی دانست.
همانگونه که جوانان مومن انقلابی برای تشکیل حکومت اسلامی لازمست، برای پایداری آن نیز اینگونه جوانانی لازمست وی در بخش دیگری از سخنان خود همچنین با اشاره به فرمایشات ولی امر در دیدار با نخست وزیر ژاپن،عدم مذاکره با آمریکا به خاطر تجربه تلخ ایران در تلاش چهل ساله آمریکا برای نابودی جمهوری اسلامی،تحت فشار بودن برای مذاکره و غیر قابل اعتماد بودن آمریکائیان عنوان شد.که به همه دنیا ثایت شده است که آمریکائیان غیر قابل اعتماد هستند
 
امام جمعه شهر زاویه هم در پایان تقاضای هدفمند شدن پروژه ها،با صرفه اقتصادی،اجتماعی یا خدمات رسانی،معطوف به دقت شورای شهر در حفظ بیت المال در اجرای پروژه ها در شهر زاویه مورد تاکید قرار داد.

 

Sabz Map