- کد خبر: 18110013 تاریخ ایجاد: 11:22
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین:
اثرگذاری خون شهدا در همگرایی مردم و مسئولان تجلی می‌یابد
تصویر خبر
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: اثرگذاری بالای خون و روح شهیدان در جامعه می‌تواند سبب همگرایی و هم افزایی در میان مسئولان و مردم می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین، حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قزوین، در حاشیه کنگره ملی بزرگداشت سه هزار شهید استان قزوین که در سالن نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار شد با اشاره به اینکه شهدا سبب وحدت در جامعه اسلامی می شوند، اظهار داشت: با نگاهی به سیره و روش شهدا و با عمل به وصیت نامه های آنها می توانیم با وحدت و اتحاد در جامعه زندگی و روز به روز موفق تر شویم.

وی افزود: اثرگذاری بالای خون و روح شهیدان در جامعه می‌تواند سبب همگرایی و هم افزایی در میان مسئولان و مردم می‌شود که این مهم تاثیر بسیاری را در رشد و پیشرفت کشور دارد.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین عنوان کرد: خون شهیدان می‌تواند تمامی اقشار جامعه و تمامی احزاب و جناح های سیاسی جامعه را به مسیر درست که همان مسیر ولایت فقیه است راهنمایی کند که این مهم نشان دهنده اثرگذاری بالای شهدا در جامعه است.

فاطمی نسب خاطرنشان کرد: برگزاری کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان قزوین فرصت مناسبی است تا بتوانیم با آشنایی هر چه بیشتر این شهیدان آنها را به عنوان الگو و اسوه خود قرار داده و مانند آنها اقدامات مختلف را انجام دهیم.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه " اگر پیام شهدا را درست بشنویم، گرایش به شرق و غرب از بین ما می‌رود"، تصریح کرد: با نگاهی دقیق به زندگی شهدا می توان استقلال، اتحاد، روحیه برادری، مجاهدت و سایر اخلاق های پسندیده را به دست آورد که اگر این نکات در جامعه ما ساری و جاری شود شاهد رشد و تعالی هر چه بیشتر مردم و مسئولان خواهیم بود.

لازم به ذکر است کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان قزوین از روز یکشنبه 20 آبان آغاز به کار کرده و تا روز پنج شنبه 24 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/


Sabz Map